Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom, ha egy srac...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, ha egy srac igazan szeret?

Figyelt kérdés
2010. jan. 28. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha olyan mint én mert én mindent megteszek a barátnőmért és néha emiatt a folytonos megfelelés miatt nagyon ideges leszek.De szerintem ha tényleg ezt akarod tudni akkor ezt érezned kell akár a csókjából is mert van úgy hogy én még a szememet sem bírom kinyitni ha megcsókol mert annyira jól esik!!!!
2010. jan. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
éjjel nappal a nyomodban van... csak lesi a kívánságaidat és amint alkalma van örömöt szerezz neked. Mindig udvarias veled szemben és megpróbál megvédeni... nem minden áron kell az ilyenekről azt hinni, hogy csak a domboraid miatt csinálja...
2010. jan. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
2. válaszoló: és ekkor szokták azt üzenni, jobb esetben mondani, hogy szeva...
2010. jan. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kedves,segítőkész, mindig veled akar lenni, ha megy pl haverozni akkor nem zavarja ha néha vele mész.Persze biztos kell egy kis szabadság is,de nem állandóan.Felhív, érdeklődik, h.mi van veled stb.
2010. jan. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

:D okok köszi.. 3. válaszoló :D


üdv

2. válaszoló

2010. jan. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3. válaszoló vagyok:most miért pontoztatok le, ez sajnos így van. Ha mindig érdeklődsz iránta, próbálsz a kedvében járni, elé mész, apró bókok, ajándékok, akkor a lányok (legalább is akikkel engem eddig összehozott a sors) lepattintanak vagy csak eltűnnek szó nélkül...
2010. jan. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

A 3. válaszadónak igazat adok. Sajnos ez így van,én is megküzdök ezzel a problémával... Nem bírom ha valaki nem hagy nekem levegőt,jobban szeretem megtartani a "függetlenségemet" egy kapcsolaton belül.Utálom ezt a tulajdonságomat,de ha valaki sok az sok,és ilyenkor jön elő a probléma,h hiába szeretem minnél tovább vagyunk együtt és minnél inkább ragaszkodik,én annál inkább távolodok és beszélem magam lefelé róla.Ennek általában az a vége,h megbántom őket,pedig utálom megbántani az embereket. A kérdésre az én tapasztalataim szerint nincs válasz,mert rengeteg pasi képes olyannak mutatni magát ami távol áll az igazi énjétől,hiába hiszed azt h őszinte,ha közben csak jó színész.Persze,nyílván vannak kivételek akik őszinték és képesek szeretni,de nem tudhatod,h mikor melyik "fajtát" fogod ki. De lányok,ha bárki keresztül gázol rajtatok,az élet nem ér véget! Fiatalok vagytok! Bulizzatok! Élvezzétek az életet,mert 1x élsz, és nem érdemes kesergéssel töltened!

L/15

Ui.: Bocsi,ez kicsit hosszúra sikeredett:$

2010. jan. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez sok mindentől függ,mert ha alapból nem jön be az illető akkor felőlem a csillagokat is lehozhatja,akkor sem fogom szeretni.Szerintem előbb a szerelemnek kell megjönnie, és utána lehet a másik kedvébe járni.Persze az alap udvariasságok és kedvességeknek meg kell lennie,mert egy tahó alakba nem fogok beleszeretni.Illetve vannak akik azt hiszik, hog ha már nem akar vele lefeküdni,akkor már nem szereti,pedig csak lehet, hogy még várna vele, illetve hogy ne az legyen az alap.
2010. jan. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!