Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácstalan vagyok. Ötletek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok. Ötletek? Komolyság

Figyelt kérdés

Főként fiúk válaszát várom, de jöhetnek lányoké is. Kort nemet légyszi írjatok


Szóval a történet:


Van egy lány nemrég ismertem meg, és járni szeretne velem. (biztos források, félreérthetetlen jelek)


17 éves a lány, és még nem volt pasija.

Ezt a tényt azért mondtam, mert hatalmas (nem vicc) mellei vannak. 17 évesen. És én ez miatt nem szeretnék járni vele. Az első mondat, gondolom, hogy de jó nekem. De azért az (főleg nyáron) zavaró, ha mindenki a környéken a bnőmet stíröli. És utólag visszagondolva az is gyanús, hogy nem volt pasija (tényleg nem volt)

Talán ők sem merték "bevállalni"? Pedig nem egy csúnya alkat a lány.


Szóval fiúk (lányok) mit tennétek ilyen helyzetben? Viccet félretéve komolyan válaszoljatok.


Én tanácstalan vagyok! :S


2010. jan. 25. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha járni akar veled, és tetszik neked akor mi a kérdés ? És most te komolyan a meleivel vagy el foglalva örülj lesz mit fogni és azal nincs gond hogy sokan nézik nem kel vele foglalkozni ... sok sikert xP
2010. jan. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

abszolút vinném! nekem eddig csak kis cicik jutottak, irigyellek öcsém :)


ja és éljen a tit fuck!

2010. jan. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

ez baromság. Az én csajomnak is nagyok a cickói, és lestírölik. Én büszke szoktam lenni rá hogy ő bizony srácok az enyém...

Ha rossz kedvembe vagyok akkor szúrósan szoktam nézni, és akkor nem nagyon stírölik :)

Szóval nehogymár azért ne járj vele mert nagyok a cickói!!! Ez áldás barátom!

ÉS azért mert vki megcsidodálja, attól még nem taperolja össze.

Gondold azt hogy ez olyan mintha menő kocsid lenne... mindenki megsasolja, de attól az még a tied, és nem lesz tőle kevesebb, vagy rosszabb

24F

2010. jan. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Nem jól fogod fel a dolgot.

Nincs abba semmi rossz ha mindenki megnézi inkább légy arra büszke hogy igen Ő az én barátnőm.

Arra meg hogy még nem volt pasija nem jelent semmit sok olyan lányt ismerek aki 18-19 elég jól néznek ki de barátjuk még nem volt.

Ismerd meg jobban és ha megbízik benned akkor úgy is elmondja majd ha volt

20/F

2010. jan. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Te nem vagy normális... ez egy teljesen értelmetlen kérdés!!
2010. jan. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

járjál boxolni azt aki lesi agyonvered,am meg hülye vagy ho azé nem jársz vele me lesni fogják, minél többen lesik annál büszkébb lehetsz magadra hogy egy ilyen csajt fogtál.

am ha belejössz a boxba kívánni fogod hogy lessék a csajod és kötekedhess:D xd ( legalábbis ha magamból indulok ki ) xd

2010. jan. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az lenne a tanulság, hogy ne járj jó nővel? Mert az egyiknek a seggét stírölik, a másiknak a mellét, a harmadiknak meg a lábait? Ugyan már!


Vállald be, ha ő is akar!

2010. jan. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha ennyire nyomi vagy, hagyd a pi.csába! legalább egyel több jó csaj jut a férfi társadalomnak
2010. jan. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!