Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti megmossátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti megmossátok a feneketeket kakilás után?

Figyelt kérdés

Azért a szex rovatba írom, mert a barátom tette szóvá a következőt:

Általában ebéd után szoktam nagy WC-re menni. Este zuhanyozok, néha reggel is. Hétköznap nincs is probléma vele, mert általában fürdés után vagy reggel ébredés után van szex. De hétvégén van, hogy ebéd utáni ejtőzés közben szottyan kedvünk hozzá. És pont előtte voltam nagy WC-n. A barátom pedig finoman szóvá tette, hogy így neki lelombozó.

Ti hogy szoktátok?



2014. okt. 23. 14:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Igen, mindig megmosom. Függetlenül a szextől.
2014. okt. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Otthon és ahol van bidé, ott igen.
2014. okt. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Higiénia!
2014. okt. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Ahol van lehetőségem, pl. itthon általában megmosom. Nekem eleve legtöbbször este, még zuhanyzás előtt kell. Így elég praktikus is.

De ha pl egyetemen vagy munkahelyen jön rám, ott nyilván csak törlésre van lehetőség. Igyekszem alaposan megtörölni.

szept. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Kérdező. Miért számít az, hogy mások mit szoktak?

A barátodat zavarja a szag. Három dolgot tehetsz:

-nem szexelsz addig, amíg este meg nem fürödtél

-szexelsz vele kakkanás után és lészarod (no pun intended) azt, hogy ez őt zavarja

-kábelfektetés után megmosod az alvázadat, ergo a barátod kedvében jársz.


Én mint férfi otthon mindig alvázat mosok. Vagy bidén, vagy a fürdőkádba belógatva a hatsómat. De ez nem ide tartozik.

szept. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!