Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Legtöbbször miért csak szexet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legtöbbször miért csak szexet akarnak a férfiak?

Figyelt kérdés

Lassan 2 eve nincs normalis kapcsolatom.Voltak azota hosszabb rovidebb probalkozasok, de mind sikertelen.A "tul jo vagyok" hozza kifejezes mar kezd gyakori lenni....

Kicsit unom mar, h csak kiakarnak hasznalni.Akivel eltudnam kepzelni o nem akar tolem semmit csak sexet.Aki meg szeretne velem lenni messze van.

Probalok ismerkedni, de a legtobb pasi semmi komolyat nem akar.Nekem pedig szuksegem lenne valakire aki mellettem van.


2014. okt. 17. 23:59
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Rossz emberekkel ismerkedsz. Én 22 évesen megtaláltam a férjemet.
2014. okt. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Én nem arra megyek egyáltalán,de engem meg észre sem vesz egy nő sem,egynek sem kellek igazából...

Érdekes módon az összes teljesen normális,értelmes felfogású ismerősömnek,akik komoly kapcsolatot szeretnének,egyiknek sincsen,köztük nekem se.

Akik meg csak kalandoznak és buták,földig isszák magukat,azoknak mindig van valakijük érdekes módon...

23/F

2014. okt. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

"Egy ejszakas" kalandokkal nincs kulonosebb bajom, de egy ido utan nekem tobb kell.Miert? Mert nem jo egyedul... Akik irtak,, h butak masra nem jok azokat is megertem, mert valoban van sok olyan lany aki csak arra valo...

En allitolag a normalis tipusba tartozom, megis ezt kapom.

2014. okt. 18. 00:12
 14/22 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járok mint te csak épp férfi oldalon. Az elmúlt 4 évben mióta egyetemre járok már több lány is azzal a szöveggel hajtott el a sokadik randi után, hogy ők nem érdemelnek meg, meg, hogy túl jó vagyok nekik, és persze a személes kedvencem: nem akarlak bántani...

Az én bajom is az, hogy többet akarom a szexnél. Már olyan nőt szeretnék, akivel beszélgetni is tudok, aki intellektuálisan is rendben van, de mindez mellet mégis mellette lehetek átölelhetem, vagy amikor fázik odaadhatom neki a felsőm anélkül, hogy valami feminista dumával elhajtana (volt rá példa...)

Az én bajom az, hogy van egy értékrendem amihez tatom magam, és sajnos a mai fiatalokban nincs ilyen tartás. Persze tisztelet a kivételnek.

Csak annyit mondok neked, hogy ne add fel. Én sem teszem.

23F

2014. okt. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Valaki irta, h ha tobbet nyujtanek mint a sex.Az esetek igen nagy szazalekaban el se jutunk odaig, hulye en se vagyok...De mostanaban valamiert ketlabon jaro gumibabanak neznek...Nem nem oltozkodok kihivoan es okot se adok ra.
2014. okt. 18. 00:17
 16/22 A kérdező kommentje:

00:14

Nem adom fel csak, csak nagyon rossz mikor meg az 50eves pasi beprobalkozik....

2014. okt. 18. 00:21
 17/22 anonim ***** válasza:
Biztos meg fogsz sértődni, meg le is pontoznak majd, de az írásképedre ránézve ordít belőle az igénytelenség. Vajon ez a véletlen műve, vagy az élet más területeire is igaz?
2014. okt. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Már én is elkezdtem az idősebb korosztály felé kacsingatni, mert egyszerűen nem találok értelmes nőt a saját korosztályom közelében.

Persze ha csak szexre kellenek akkor minden simán menne, de ha utána, vagy másnap leülnék a partnerrel beszélgetni, akkor én szégyellném el magam helyette is...

14. vagyok

2014. okt. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

14 eves vagy? Vagy csak elirtad?


Nem erzem magam igenytelennek, de telefonrol nem tul jo irni. (Gepem sajnos nincs)

2014. okt. 18. 00:38
 20/22 anonim ***** válasza:
Tényleg ennyire nehéz egy sorszámot értelmezni? Ajjaj....
2014. okt. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!