Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ki mondja ki legelőször...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ki mondja ki legelőször a szeretlek szót?

Figyelt kérdés
3 hete vagyunk együtt barátommal de ő még nem mondta de érezteti velem hogy szeret csak nem meri kimondani.várjam ki amíg ő lép vagy mondjam neki nyugodtam ha úgy érzem?
2010. jan. 24. 00:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed eljött az ideje akkor persze, nyugodtan mondd ki. Csak ne mond túl sokszor mert elkopik és elveszti jelentőségét.
2010. jan. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ebbe a szóba mi az olyan nagy szám? Soha nem jöttem még úgy össze senkivel sem, hogy ne mondtam volna neki, hogy szeretem. Ha nem szeretem nem jövök vele össze...

Vagy ti úgy vagytok vele, hogy majd talán megszeretem, talán nem?

2010. jan. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
lehet majd a későbbiekben fogja mondani. ha csak 3 hete vagytok együtt akkor én mondjuk nem igazán dobálóznék ezzel a szóval, de hát ki hogyan...
2010. jan. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ha az elején kimondja valaki, az olyan elhamarkodott. én nem úgy jövök össze valakivel, hogy rögtön szerelmes vagyok, hanem erősen tetszik, de a szerelem később alakul ki. az egyik srác, akivel randiztam, már első randinál kimondta, amitől nekem konkrétan hányingerem lett.

19L

2010. jan. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mi egyszerre mondtuk ki 1 hónap után és olyan jó volt:D azóta is tart, 1 év 2hónap (L)
2010. jan. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk ő mondta először(mármint a barátom), de én akkor még nem voltam szerelmes belé(kb. egy hónap után mondta), aztán miután egyszer kimondta, de mivel én nem mondtam, mert nem éreztem úgy ezért nem mondta többet, aztán én többször is kiakartam mondani de mivel nem voltam benne biztos ezért nem tettem. Kb. 2 hónap után éreztem úgy h tényleg szerelmes vagyok és akkor kimondtam végre és azóta persze már többször is mondjuk egymásnak:).

Én sem úgy szoktam összejönni valakivel h szerelmes vagyok, hanem csak tetszik, aztán majd kialakul, ha szerelem lesz belőle akkor örvendezünk ha nem akkor meg szakítok.

18/L

2010. jan. 24. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is kimondhatod neki. :) Nekem is a barátom mondta ki elsőnek,mert én nem akartam elhamarkodni annyi csalódás után,és már több mint egy éve együtt vagyunk. (L)
2010. jan. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!