Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha egy pasi megérint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha egy pasi megérint köszönésnél?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk barátok, csak beszélő viszonyban vagyunk (havonta csak 1-2 alkalommal találkozunk), ő amúgy nem ilyen típus, másokat nem szokott megérinteni. Szerintem csak szimpatikus vagyok neki, barátnőm szerint akar tőlem valamit. Fiúk ti is megszoktatok érinteni egy lányt csak úgy?
2014. okt. 8. 20:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

nem

lehet tetszesz neki

2014. okt. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem is megérintettek a pasik, akik akartak tőlem vmit. Puszi-puszi, köözben a derekam finoman megfogva :)
2014. okt. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hol érint meg, de amúgy ha nem vagytok annyira közeli ismerősök, akkor az érintés valószínűleg többet jelent. Én nem nagyon érintek meg csak úgy senkit, max. aki csajhaver (vagy jóban vagyunk, kvázi barátilag), és poénból megfogom a kezét, vagy ilyenek, de ők kevesen vannak, általában akit megérintek, az minimum tetszik, mondjuk ehhez nálam az is kell, hogy valamilyen fokú ismeretség és "bizalom" azért már legyen köztünk.
2014. okt. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%
En neha, oda megyek alvo emberekhez es finoman a farkamat a fulukbe dugom, aztan mikor felebrednek akkor, azt mondom nekik, hogy szia, szexualis a fuled.
2014. okt. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem teljesen természetes ha megérintek valakit (Mondjuk masszőr vagyok)legyen az nő vagy férfi. Én mindenkit, megérintek megszokásból, tudat alatt vagy nem is tudom, hogy fejezem ki magam. Nyilván az egy személyes kontakt. Ha lányról van szó és puszival köszönünk akkor meg végképp, hiába csak pár másodperc az egész. Az, hogy hol érintem meg, mondjuk nem mindig, de azért van különbség, hogy mennyire közeli a kapcsolat. pl váll kar, derék, hát

Ahogy írtam én csak úgy is megérintek egy lányt.

Viszont a ti esetekben, biztos, hogy nem vagy közömbös számára, ha mást nem szokott megérinteni.

2014. okt. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mint írtam nem vagyunk olyan közeli barátok, hogy legyen puszi. Amúgy a könyököm/ felkarom vagy a vállamat érinti meg.
2014. okt. 8. 20:57
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak is kezet fognak :D
2014. okt. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Hát ha a karodat, válladat simogatja, akkor azt szerintem közeledésnek lehet venni, és kóstolgat, hogy meddig lehet elmenni.
2014. okt. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem tetszel neki.Nálam is így kezdődött egy pasival,akivel szép lassan összemelegedtünk.Először távolságtartó vot,majd elkezdtünk beszélgetni,és ahogy egyre inkább közel kerültünk egymáshoz,úgy egyre többször érintett meg.Megfogta a vállam,a karom,végül már a derekamat is átkarolta.Össze is jöttünk a végén...igaz,már nincs velem.

Ebből kiindulva ez több lehet szimpla ismerősi gesztusnál,ez közeledés kategória.

2014. nov. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
11%
szerintem elotte a farkat fogdosta es ugy er hozzad hogy hozzakenegeti az ujjat. perverz
2014. nov. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!