Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az tényleg igaz, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az tényleg igaz, hogy egy ember maximum hétszer képes életében szerelmes lenni?

Figyelt kérdés
Mert ez olvastam valahol.. és félek ha ugy alakul h hétszer is csalódással végződik egy-egy szerelem akkor képtelen leszek valakit is szerelemmel szeretni..
2008. aug. 10. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugye ez a kérdés nem komoly?

A szerelemben nincsenek maximumok és minimumok.

Petranova

2008. aug. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szeintem ne higyj ilyenben,ez butaság, ugyanmár, ha hétszer szerelmes lennél akkor hirtelen kikapcsolna valami és nem tudnál? Ugyan, nehogy higyj ennek ;)
2008. aug. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ilyen nincsen. biológiailag azonban nincsen örök szerelem. mert ezt is egy hormon okozza, aminek a termeléséhez előbb utóbb hozzászokik a szervezet, és a szerelem átalakul szeretetté, ami nagyon erős lehet, ezért tűnhet öröknek. valószínűleg ezért van az, hogy egy hosszú szerelem után nem lehet rögtön átszeretni másba. legalábbis nem egykönnyen.
2008. aug. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Végülis ha azt vesszük alapul hogy a szerelem hormonális alapú, nem tartom kizártnak hogy adott számú alkalom után immunizálódik a szervezet. De azért nem hiszek ebben.
2008. aug. 11. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

én szerintem ezt ott kéne kezdeni hogy mi volt a szerelem.

ha 6.diknál tartasz akkor mond a 2.dikra hogy az nem is volt szerelem. és így van még hely a szerelemnek.

2008. aug. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Srapnel ***** válasza:
100%
Azért a megállapításban van valami. A költői megfogalmazása annak, ha az ember kiég.
2008. aug. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
de az emebr a sok csalodástol ég ki, igy leeht azért mondják hogy 7 szer leeht az emebr szerelmes mert leeht hogy 7 csalodás után mr biztos kiég az ember. szerintem tutira. gondold el még egy meberbe is szerelmes vagy és csalodsz az is évekig fáj jön a mási kabban is csalodsz,m ár itt teljesen kétségbe vagy esve a harmadik nál meg aztán teljesen, és a 7nél? ??? én ezt nem szeretném megtapasztalni.
2008. aug. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Ez nem igaz! Hülye vagy?
2008. szept. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazán szerelembe esni csak csak egyszer...szerintem.
2008. nov. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!