Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kiemelkedően...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kiemelkedően szép, szép vagy átlagos vagyok? (kép)

Figyelt kérdés
[link]
2014. szept. 26. 16:17
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
36%
16-os vagyok: miért is lettem lepontozva??? Na legalább nem annyira mint a 9-es kolléga... Valaki itt irígy...
2014. szept. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon maximum átlagos.. kiemelkedően szép?! Jót nevettem :D
2014. szept. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Átlagosan szép
2014. szept. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Na ne szekaljatok mar, a valosagban mindenki szebb mint egy kepen (ha eltekintunk a retusalastol )

Es amugy a kiemelkedoen szep nekem azt jelenti hogy valaki mar modell vagy mar huszas evei elejen le tudott nyulni egy kogazdag ferjet, es olyannak nem feltetlenul kell lenni (marmint nincs azzal baj ha valaki maga a gyonyoruseg de vannak akik ettol teljesen elszallnak )

Szerintem szep vagy amugy ennel nem kell szebbnek lenni :)

2014. szept. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
szerintem nincs veled semmi gond...kéne még 2-3 kép. de szerintem rendben vagy! :) küldenél képet?
2014. szept. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Én dugnálak
2014. szept. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
helyes , csinos lany vagy, de szeritnme lehetnel szebb is, de nem ezzel a hajszinnel, egy szep barnaval jobb lenne az osszhatas. amugy a kisugarzastol, egyenisegtol fugg sokminden.
2014. okt. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!