Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy már nem érdeklem a srácot?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nem olyan rég bejelölt egy srác, egy közös ismerősnél látott, állítása szerint szimpinek tűntem neki. 3 napig folyamatosan rám írt és nagyon sokat beszéltünk, viszont most már több napja nem ír.. lehet hogy már nem vagyok neki szimpi? Meg tökre örültem volna ha elhív talizni..arra gondoltam hogy ráírok, hogy hogy van, hogy lássa hogy én is "érdeklődöm", de nem akarok nagyon nyomulni. Lehet hogy már csökkent az érdeklődése irányomba?

17L


2014. szept. 26. 06:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem értem, h miért nem írsz rá. Hívd el ha akarod. Ennyi.
2014. szept. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem nyomulás - szerintem - ha néha te is keresed és nem csak mindig megvárod, míg ő ír.
2014. szept. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán pont AZÉRT nem ír, mert már nyomulásnak érzi, hogy egyoldalúan keres téged, te meg passzív vagy. Gondolkozz már...
2014. szept. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!