Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéri, vagy hülyeség valakire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri, vagy hülyeség valakire örökké várni?

Figyelt kérdés
Nagyon ostoba voltam, és már vagy 4 hónapja szakítottunk az exemmel. Nem tehetek semmit, még mindig nagyon szeretem őt. Nem voltunk együtt sokáig, és nem is nagyon hagytam, hogy tényleg megismerjen. Megéri vagy hülyeség valakire egész életünkben várni? Valakinek bejött már ez? 25/L
2014. szept. 24. 13:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
én nem is értelek kérdező. minden válaszra tagadóan reagálsz. akkor ha nem vagy szerelmes, akkor miért várnál rá örökké? lépj tovább és kész. bocs hogy ezt írom de lehet azért szakítottatok, mert mint ahogy írod balfék voltál
2014. szept. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!