Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha katonaként öltem már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha katonaként öltem már embert Afganisztánban, van jogom titokban tartani azelőtt akivel ismerkedem?

Figyelt kérdés
2014. szept. 22. 18:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nincs
2014. szept. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 DanteSparda ***** válasza:
65%
szerintem nem csak hogy jogod van de létszükségletis hogy eltitkold mert sajna a szüklátókörű emberek nem tudják megérteni hogy mi a katona kötölessége és csak lenéznének ez miatt
2014. szept. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én örülnék, ha elmondanád és nem lennének titkok és nem utólag derülne ki valami hülye helyzetben.

Nyilván katonaként katonákat öltél, nem pedig ártatlan embereket kínoztál halálra.

Szerintem aki katonával ismerkedik, az tudja, hogy ez is benne van a pakliban.

2014. szept. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés, én civil emberként nem érzem magam feljogosítva arra, hogy ebben döntsek vagy tanácsot adjak neked. A könnyelmű, nagyképű kommentelőkkel pedig ne foglalkozz (pl. első), fogalmuk sincs, miről szól az ilyesmi.
2014. szept. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
öltél már embert Afganisztánban?
2014. szept. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

ezzel indítani nem érdemes. de ha már kialakulóban van egy komolyabb kapcsolat akkor mindenképp beszélni kell erről is.

magamból kiindulva mondom. ezt el tudnám fogadni, bár ellenzem a gyilkosságot és az erőszak bármilyen más formáját is. de ha eltitkolná előlem a párom azt nem bocsátanám meg

2014. szept. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

finoman célozgatva vagy várd meg míg rákérdezz, hogy milyen volt kint

üdv egy volt katona :D

2014. szept. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Jogod van hozzá. És jogod van h lezárd azt mert az a múltad. Nem kötelező elmondani.
2014. szept. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha úgy vesszük, mindenkinek van olyan az életében, amivel nem szeretne dicsekedni, meg mindenkinek elmondani. Szóval szerintem nem kell elmondanod.

Viszont ha egy idő után rákérdez, akkor azért jó lenne, mert a hazugság sem jó. De nem kell mindenképpen meséli róla, ha nem is kérdez róla.

2014. szept. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Azért foglalkoztat ez a tény, mert ezelőtt nem volt egy nővel sem tartósan komoly viszonyom akivel mondjuk együtt éltem volna, egyrészt a huzamosabb idejű távollétem miatt, és olyannak nem akarok ezekről beszélni aki még jóformán idegen ember.
2014. szept. 22. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!