Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira rossz érzés nekem ez....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira rossz érzés nekem ez. Mit kéne tennem, hogy nekem is sikerüljön, vagy hogy ne akarjam ennyire?

Figyelt kérdés
Olyan rossz érzés, hogy ilyen egyedül vagyok. Nincsenek barátaim. És nem arról van szó, hogy nem vagyok nyitott, mert bárkivel szívesen beszélgetek, csak egyszerűen nem érzem azt senkivel, hogy szeretek a társaságában lenni. Egy barátnőm van, aki viszont nagyon távol lakik, és csak telefonn beszélünk. És ami a legrosszabb, hogy állandóan azt látom, hogy ki kivel csókolózik, a legtöbb lánynak már van barátja, nekem pedig még sosem volt, pedig annyira szeretnék valakit, akit szerethetek, és nem csak reménytelen, hanem kölcsönös. Ráadásul otthon is sok a probléma, főleg az anyagi helyzetünk miatt, és a házunk is olyan, hogyha lenne is barátom nem merném elhozni ide, nehogy kiábránduljon. Sokan mondták már, hogy csinos vagyok, de én nem érzem magam annak, csak amikor tükörbe nézek. És tudom, hogy fiatal vagyok még, 15 éves és hogy ennél sokkal nagyobb problémák is vannak a világban, de olyan jó lenne, hogyha lenne barátom.
2014. szept. 16. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Huh mi nagyon egy cipőbejárunk kedves kérdező. 15/L
2014. szept. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
15 évesen az volt a legnagyobb gondom, hogy hogyan kell csalni a GTA Vice Cityben.
2014. szept. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ne felj lesz baratod, de meg nagyon fiatal vagy, sokszor 18-20 eves kor korul vannak kapcsolatban a fiatalok.
2014. szept. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

2! Tudom, hogy fiatal vagyok még hozzá, de nem tehetek róla, hogy szeretnék kapcsolatot, ezt érzem. És oké, hogy te voltál olyan helyzetben, hogy ez a legnagyobb problémád, de sajnos én nem vagyok ilyen szerencsés, és nem jó érzés azon aggódnom, hogy lesz-e mit ennem, vagy hogy az anyukám megfertőződött egy rákot okozó vírussal, és a bátyám pszichiátriai beteg. És hogy apukám felesége szórja a nem létező pénzt. És még ez is jön hozzá, hogy nagyon egyedül érzem magam, és félek, hogy nem fog jól menni a tanulás. Stb...

Szóval nem csak az a problémám, hogy nincs barátom, csak ha lenne, úgy érzem, nem éreznék ilyen ürességet.

És tisztában vagyok vele, hogy ezek ellenére szerencsés embernek mondhatom magam, mert sok jó dolog van az életemben, de mégis...

2014. szept. 16. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!