Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátságból szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból szerelem?

Figyelt kérdés
Harmincas éveim elején járó nő vagyok. Kb. fél éve egy munka kapcsán megismerkedtem egy közel 20 évvel idősebb pasival. A munkán kívül is elkezdtünk dumálni, nagyon jó fej, időközben kb. a tanácsadóm lett... Egy idő után kibökte, hogy szívesen szexelne velem, tetszem Neki. Én ezt elutasítottam, mert egyrészt barátnője van, másrészt a barátságunkat sokkal többre értékeltem. Tegnap azonban valami megváltozott bennem... Megfordult a fejemben, hogy mi lenne, ha mégis engednék... Olyan fura érzésem van, mintha kezdenék beleszeretni... Lehet ebből valami? A pasi nagyon helyes, okos - tényleg sok fiatalabb is megirigyelhetné... - és eléggé nőcsábász típus... :(
2014. szept. 16. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Megmondta, hogy szexet akar. Kár lenne beleszeretned, mert utána neked fájna. Ha engedni akarsz, annál tovább ne gondolkozz!
2014. szept. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
khmmm. szexelni akar veled, te meg nagybetűvel írod a "Neki"-t, szóval előbb utóbb fog is xD :D
2014. szept. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Összejössz vele, fél év múlva meg már mással "barátkozik". Tényleg erre vágysz? Szerintem gondolj bele. Csak pillanatnyi fellángolás amit érzel. Lehet hogy egy pár alkalommal jó lenne vele a szex, de szerelem nem lenne belőle az biztos. Legalább is az ő részéről tuti, hogy nem. Te meg csak szenvednél mellette.
2014. szept. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szinte pontosan ugyanez a helyzetem, ugyanilyen életkorokkal, szóval akár én is írhattam volna a kérdést.

ugyanez volt a szex dologgal, egyszercsak kibökte, hogy milyen jó lenne. én is egyetértettem ebben, de érdekes módon azóta még nem történt semmi. ezt eleve olyan furcsa volt így előre "megbeszélni", én nem ehhez szoktam hozzá, de úgy tűnik vannak ilyen helyzetek.

arra tényleg készülj fel, hogy ebből más nem nagyon lesz, mint szexkapcsolat, én is ezzel birkózom jelenleg a fejemben, mert túlságosan tetszik a pasi, nem akarok beleszeretni, de vigyázz, mert ez nagyon nehéz dolog.

ha nem olyan típus vagy (ahogy én sem), akinek félvállról megy az ilyesmi (és úgy veszem észre valóban nem vagy ilyen), akkor eléggé megszenveded majd, de adott esetben lesz egy pár nagyon jó élményed. elég nehéz, de mérlegelni kell. (én mondjuk úgy döntöttem, hogy majd utána szenvedek, egyelőre hajrá, persze ezt is még megbánhatom)

2014. szept. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Már most odáig vagytok értük. Mi lesz akkor, ha még le is fekszetek? Szerintem hagyjátok a p..ba,mert csak szenvedés lesz a vége. Ti lesztek a csajok, akik nem veszik észre magukat.
2014. nov. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!