Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt? Beszéljek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Beszéljek vele?

Figyelt kérdés
Gólyatáborban, bezártak minket a szobába.Elkezdtünk beszélgetni, sok mindent el mondtam neki, amit vagy pár ember vagy senki se tudott(ismertük már elötte is egymást, jóba voltunk).Leültem az ágyára, és odajött hozzám egy alkoholos filcel, mert, hogy ő majd ír a testemre.írt a nyakamra, derekamra, mellkasomra.Lefeküdtem és el kezdte piszkálni a hajam, odaraktam az arcomra, erre mondta, hogy a számat hagyjam ki, mert úgy nem bír megcsókolni,erre felültem és megkérdeztem, hogy miért akarna.Azt válaszolta:mert!Mondtam neki, hogy sohase csókolóztam még, és nem akarta elhinni,addig mondtam amíg el nem hitte.És egyszer csak megcsókolt.Majd megkérdezte, hogy milyen volt.Nem bírtam megszólalni, nem találtam szavakat.mosolygott és ismét megcsókolt.Utána ismét el kezdtünk beszélgetni, megfogta a fenekem és megdícsérte, hogy milyen jó.Majd elkezdtünk újból smárolni, volt a szobában,egy kis hűtő és rá rakott a tetejére, tapizott meg minden.utána mikor hallottuk, hogy jönnek a többiek még utoljára megcsókolt, kiengettek és rögtön, mentek a találgatások, hogy mi történt bent.És a következő másfél napban, nem nagyon beszéltünk,látszott rajta, hogy nagyon gondolkozik valamin.és most lassan egy hete volt ez, azóta feltűnően kerül.(nagyon helyes a srác)
2014. szept. 10. 20:23
 1/2 anonim válasza:
Élt a lehetőséggel, hogy eltoltson veled néhány órát. Ha azóta nem keres, valószínűleg csak Ennyit szeretett volna tőled, szóval ne bánd, ha kerül. A golyataborok alatt sajnos sokszor máshogy viselkedünk mindannyian...
2014. szept. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Olyan hülye voltam, ráadásul, azt hiszem beleszerettem...
2014. szept. 10. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!