Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexelnek, de még írni sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexelnek, de még írni sem tudnak. Titeket nem idegesít?

Figyelt kérdés

Engem marhára.

És itt most nem a helyes írási hibákra gondolok, vagy a véletlen mellé nyúlásokról a billentyűzeten. Hanem az igénytelenül össze rakott szövegre.

Unatkozom, olvasgatnék. Az sem baj, ha hosszú a szöveg. De amikor olyanra kattintok, ahol minden egyben van és úgy kell bogarászni azt már el sem olvasom. Ha nagy ritkán még is, akkor is megtévesztő lehet a tartalma. És mások válaszából is úgy látom, hogy tényleg az.

Aztán meg siránkozik a kérdező, hogy miért nem kap normális választ, vagy miért nem a fő kérdésekre kap választ.


Az ilyen embereknek milyen lehet a szexuális kúltúrájuk, ha még leírni sem tudják a gondjukat?



2014. szept. 7. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Néha sajnálom szegény helyesírási szótárat hogy ennyien nem ismerik. Amúgy igazad van!
2014. szept. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Köztudott, hogy a nemileg kielégületlen emberekből kerülnek ki a nyelvtan nácik.Igy próbálják az orgazmushiányukat orvosolni.
2014. szept. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Dejholgy nem!! -.- :DD
2014. szept. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem abból adódik, hogy vagy a televízió mellett nõttek fel valami fantasztikus reality-show mellett, és a könyvek formáját sem ismerik, vagy nem volt eddig szükségük rá, tegyük fel õstermelõk.
2014. szept. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

sok élvezet a te írásod olvasásában sincs.

egyébként nem zavar, ha szexelnek az értelmetlen emberek is. miért zavarna? az én boltomat nem rontják.

2014. szept. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nyelvtan náci :D Ez jó.

Nem tartom magam annak, nem is vagyok kielégületlen. Csak unatkoztam és ma pl. ez a sokadik, így fel tett kérdés amibe bele botlok.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Oké, hogy ők még tinik,(itt legalább vannak mondatvégi írásjelek) de akkor is. Mellesleg felnőtteknél is gyakran látom, hogy így írnak.


Privát levelezéseknél is azt vettem észre, hogy aki így, egyben írja le a mondandóját, többnyire nem valami értelmes. Nem általánosítani akarok, ott van a "többnyire" szó.

2014. szept. 7. 17:05
 7/9 anonim ***** válasza:

Kérdező azért annyira neked sem megy az írás:D

"helyes írási" helyett helyesírási például.

2014. szept. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Az lehet, neked meg az értelmező olvasás okoz nehézségeket.

"És itt most nem a helyesírási hibákra gondolok, vagy a véletlen mellé nyúlásokról a billentyűzeten."


Mellesleg, a helyes írás ellenőrző szerint így is jó.

2014. szept. 8. 17:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Van, hogy elragad az érzelem embereket. Akkor nem gondolkodnak, csak úgy ömlik belőlük a szó. Aztán nem ellenőrzik magukat utólag, ezért valószínű elég zavaros lesz és olykor érthetetlen. Persze biztos nem profik nyelvtanból, de ha elolvasnák újra, amit leírtak, akkor ők is látnák a hibákat. Bár másokra is gondolhatnának közben, nemcsak magukra. Mindenkinek könnyebb lenne. Ehhez empátia is kell, ami ugye megint nem mindenkinek azonos módon a sajátja.
2014. okt. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!