Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan oldanád meg, ha 5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldanád meg, ha 5 hónapja minden nap dumálsz valakivel a neten, és mostanság minden szaron összekaptok?

Figyelt kérdés

Lelki társak vagytok és iszonyúan fontosak egymásnak, erotikus levelezőpartnerek is vagytok egyben, de nem juttok zöld ágra napok óta. Mi a megoldás a másik elhagyásán kívül?


UI: nagy távolság miatt neten.


2014. szept. 7. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:

kivárás

egy ideig nem beszéljetek

2014. szept. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Csillu17 válasza:
El a géptől mind a ketten egy időre. Ne is lássátok egymást facebookon, meg úgy alapból sehol. Aztán pár nap totál egymás nélkül segít megoldani a problémákat.
2014. szept. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megszakítom vele a "kapcsolatot"! A neten dumálás,nem ér szart se.Élőben beszélgessetek.Neten azt hazudik mindenki amit akar,élőben már neccesebb hazudozni.Meg milyen,hogy lelki társam,de csak neten irkálok neki?! Ne röhögtess már!:DDD
2014. szept. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csökkentsétek az állandó beszélgetést az biztosan segít:)

..ha mindig egymáson lógtok ez egy idő után nagyon fárasztó.

2014. szept. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#3: nem tudom feltűnt-e hogy utóirat van. Nagy a távolság köztünk, nem ugrálhatunk csak úgy hetente egymáshoz. Ráadásul mostanában volt tervezve az első találkozó, ami nem randi, csak találka. De így, ha napok óta folyton összeveszünk, mert vagy ő sértődik be könnyen, vagy én értek félre dolgokat, nehezen fog összejönni. Az a baj, volt már egyszer ilyen, amikor 2 napig nem is jelentkeztem, akkor azt mondta, ha még egy napot kivártam volna, ő már nem keresett volna többé, révén h nem vagyok kíváncsi rá...de ez nem igaz. Szóval hagyjam megint pár napig...
2014. szept. 7. 13:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Hagyd békén!!!Úgyse jöttök össze,főleg,hogy messze lakik!Szerinted te vagy neki az egyetlen,akivel levelezget!Ugyan már.
2014. szept. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én vagyok. Mivel ő az a típus, aki elmondaná, ha már nem érdekelném és akkor keresne mást. Ennyire már ismerjük egymást. Nem kell mindenkiről egyből rosszat feltételezni. Nyilván előttem is levelezgetett mással, de azt mondja, mással csak szexuális írások voltak, velem egészen más az egész ezenfelül. Lelki társa lettem és ha nem vágyna rám, nem is irkálnánk egymásnak erotikus leveleket. Ha mással is levelezne órákon át minden nap és mással is ezt csinálná, akkor időnyerő, életművész. Képtelenség lenne neki, mivel minden nap órákon át beszélünk, napközben meg suliban van délutánig. Utána tanul meg egyebek és estefelé jön fel, s akkor órákon át szünet nélkül beszélgetünk. Azért írom le, hogy tudd, nem mindegyik lány olyan, hogy egyszerre több vasat tart a tűzben.
2014. szept. 7. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!