Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondjatok már jó témákat első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjatok már jó témákat első ismerkedéshez?

Figyelt kérdés

Mit mondjak neki?

Miket kérdezzek tőle?

Miről lehetne órákat elbeszélgetni vele folyamatosan?

Nem vagyok egy beszédes "egyén" és sokáig olyan félénk kis visszahúzódó gyerek voltam,de 16 éves fiúként,úgy érzem már hogy kicsit azért feloldódtam.Nem szeretnék unalmas lenni.És nem akarom átélni a kínos csendeket.Szóval miről kéne beszélnünk?



2014. szept. 6. 14:11
 1/3 ElnökÚr ***** válasza:
Last of Us hard fokozatáról sokat lehetne.
2014. szept. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mondd h szép:)

a hellyel kapcsolatban ahol vagytok

sport,zene, film, suli,munka,buli és minden ami ezekről eszedbe jut:)

2014. szept. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyilván olyan dolgokat kérdezz tőle, amik érdekelnek vele kapcsolatban. Ha nem érdekel, akkor talán nem ő az, akivel ismerkedned kéne.
2014. szept. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!