Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszataszító egy eres test?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszataszító egy eres test?

Figyelt kérdés

Nagyon fehér a bőröm és szinte az összes erem átlátszódik ( kéknek látszódik a bőröm és minden ér vonalát, kanyarulatát, elágazását lehet rajtam látni ) az arcomon nem, de a karjaimon , kezeimen, hasamon, lábaimon is nagyon, a lábfejem pedig vmi "gyilkos" kinézetű :/ Emellett nagyon gyengék is, így ha csak egy kicsit is megütnek v megszorítják a kezem/lábam/ hátam... akárhol, akkor véraláfutásos leszek. Egy férfit zavarna , h szinte kék egy nő és ilyen foltos?

képet sajnos nem sikerült csinálnom, de talán jobb is

köszi, aki véleményezi a kérdésem

22/L



2014. aug. 16. 20:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanez a helyzet, én se barnulok, de már nem is érdekel.
2014. aug. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Szoliba nem megyek, mert inkább leszek fehér és eres, minthogy barnább, de bőrrákos (veszélyeztetett vagyok a bőrgyógyászom szerint)
2014. aug. 16. 21:25
 13/16 anonim ***** válasza:

A szüleim barna bőrűek ,én meg hó fehér...ha napozni probálok,akkor csak leégek,de semmit sem barnulok.


De mostmár elkezdtem szolizni:)


Azt mondják egyáltalán nem káros...söt egészséges.

2014. aug. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Hát persze, a szoli egészséges, sőőőt, kifejezetten jót tesz...hát persze. Téged se lopnának el az eszedért.


Kérdező, vékony alkatú vagy? Mert akinek vékony a bőre és nincs alatta elég zsír, annak szokott olyan eres lenni. Nekem akkor volt olyan, amikor nagyon vékony voltam. amint lett egy minimális zsír a bőröm alatt, már szebb lett. Amúgy meg Rutascorbin érfalerősítő, és nem leszel olyan hamar foltos.

2014. aug. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

Odairtam,hogy "azt mondják"

Szoval nem én állitom!


Istenem...azt még ö támad le engem...

2014. aug. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
mutass magadról nagy felbontású pucér képeket és megmondom!
2014. aug. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!