Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki vallásos. Miért jó az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki vallásos. Miért jó az, ha házasság előtt nem sze*el valaki ha megtalálta élete párját akivel később összeházasodik majd?

Figyelt kérdés

Egyik lány ismerősöm aki 20 éves volt csak azért házasodott össze gyorsba a barátjával, hogy le tudjanak feküdni és ezért is költöztek össze, kezdtek el dolgozni.

Ha viszont házasság nélkül is megtehették volna, jártak volna még suliba és később összeházasodtak volna. A házasság igazából csak egy papír, meg akkor ha valaki házas akkor törvény szerint sok jog megilleti, de az igaz szerelmet nem igazolja. Igaz szerelem létezhet házasság nélkül vagy későbbi házasság mellett is.

Nem egy eset van, hogy elválnak, mert nem a megfelelő embert választották.


A másik, hogy kiskorában belemagyarázzák a gyerekbe, hogy az orgazmus a sátán műve és később még házasságban sem tud megnyílni.


Szerintem ez a túlzott szexellenesség tönkreteheti egy ember életét és az ilyen 14 éves "r*bancoknak" is csak azt kéne megmagyarázni, hogy komoly kapcsolatban szerelmesen tegyék miután megismerték a másikat. Szerintem ez elég lenne...



2014. aug. 14. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Kategória fail. :D

Az ismerősöd rossz példa. Nem szabad elsietni, épp, hogy először meg kell ismerni a párod.

Amúgy úgy tartják, hogyha szeretkezel valakivel, akkor eggyé válsz vele, örökké a részeddé válik, és nem helyes, ha ezt több emberrel is eljátszod.

2014. aug. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy így látod.

Én tudom mi a dolgom, ne aggódj, konkrétan csak az emberek véleménye miatt kérdeztem. :)

2014. aug. 15. 00:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Én vallásos vok, és a suliban nekünk egy ilyen példát mondtak:

- mért szexeltek?

- mert nagyon szeretjük egymást

- ha annyira szereted, vedd feleségül.


Talán ebbe lehet vmi... na meg, ha vkit igazán szeretsz, várnod kell rá, mert a várakozás örömteli és felkészít. Ezért van pl katolikusoknál karácsony előtt az advent. Az igazán jó dolgokra várni kell, mert csak úgy lesz jó. Nekünk azt mondják h annak lesz jó, szép és meghitt a karácsonya, aki betartja az adventet (gyertyát gyújt, elmegy templomba, ilyenek..) és ha tényleg szeretsz vkit, el kell vedd feleségül. Mert ugye ilyenkor eggyé válsz az illetővel. És kell az Isten beleeggyezése, h ti ketten egy párt alkossatok.... Szóval nekünk ilyeneket mondanak. habár én nem szoktam ezen sokat gondolkozni. Valószínűleg, aki nem vallásos, az ezt a logikát hülyeségnek tartja, de úgy tudom mi ezt így tartjuk és így gondoljuk és kész :)

2014. aug. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!