Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szalagavatóra hívás-milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szalagavatóra hívás-milyen szöveget írjak egy srácnak, ami után tuti nem utasít el?!

Figyelt kérdés
2014. aug. 14. 01:33
 1/9 anonim ***** válasza:

tied a testem baby feltélei: .

.

. itt leirod mit kell tennie hozzá :D

2014. aug. 14. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

bár engem

hívtak volna el:(

2014. aug. 14. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Szeretnélek felkérni, hogy szalagavatón legyél a táncpartnerem!

(a végén én is szívesen elfurulyázok neked valamit, ha szeretnéd ;))

2014. aug. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem fordítva szokták?
2014. aug. 14. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem kell lépnem, ha nem egy idegennel akarok táncolni. :/ De őt sem ismerem annyira, ezért vagyok bajban.
2014. aug. 14. 01:39
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor azt hogy szia, tudom hogy nem ismerjük egymást annyira, és fura kérés, de szeretném ha szalagavatón táncolnál velem, vagy vmi ilyesmi. Nem kell ezt agyonbonyolítani. Vagy úgy megfogalmazni hogy kérés legyen, hogy szeretnéd megkérdezni hogy táncolna-e veled... nem olyan bonyolult. Ha egyáltalán nem akar, akkoor meg fejre is állhatsz mert úgyis nemet mond, de azért reméljük a legjobbakat ;)
2014. aug. 14. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Rajtam gyakorolhatsz privátban ha gondolod. :D Pont most lesz nekem is szalagavató, de nekem már van párom szerencsére.
2014. aug. 14. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Megkérdezted már?


Szerintem se kell túlbonyolítani, elég, ha elmondod neki,hogy szeretnéd, ha táncolna veled, mert nem akarsz vadidegennel táncolni.

2014. aug. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Még nem.
2014. aug. 17. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!