Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire vagyok még kövér egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagyok még kövér egy 10-es skálán? Most fogytam 13kilót és még szeretnék.

Figyelt kérdés

[link]


járnátok ilyen alkatú lánnyal ?


2014. aug. 11. 18:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

nem vagy kövér, már most is jó az alakod

esetleg 5 kg-t még lehet, de többet már tényleg felesleges

2014. aug. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Súlyzós edzés megy? És fehérjedús táplálkozás?


Ezek mind fontosak a diétával járó izomveszteség csökkentésének szempontjából.

2014. aug. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
5 kg-t még legalább fogyj.
2014. aug. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Ákos Andor válasza:
Ez még nekem nagyon kövér sajnálom. A többi válaszoló nyilván kevésbe igényes erre és felszínesebb is vagyok,de még mindenképpen 10 kilót fogynod kell. Viszont szép munka eddig
2014. aug. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Ha nem titok... hány kg vagy? :)

Különben szerintem nem vagy kövér! Nem mindenkinek egyforma az ízlése, vannak akiknek ez jó van akinek nem... Ne feledd: " Az igazi férfiak a telt nőket szeretik, csak a kutyák játszanak csontokkal" ;)

És ne másnak akarj tetszeni hanem magadnak! Büszke lehetsz magadra mert ez szép eredmény! :) különben.. milyen diétát használsz, vagyis mi a titkod? :)

18/L.

2014. aug. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Asztalos Péter válasza:
Igen. Akinek nem tetszik az nem értékeli a női szépséget.:)
2014. aug. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

Nem azt kell mondogatni hogy hu de büszke lehetsz magadra mert ennyit lefogytál.... Eleve nem kellett volna meghízni.


Ha valami betegség van a dologban és azért volt a hízás akkor viszont oké.


Kb 10 kg-t még fogyhatsz szerintem is. Nem tudom hogy most hány kg lehetsz de szerintem 65-70. 58 körülre ha lefogy akkor az ugy jo.

2014. aug. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

gyógyszer miatt híztam meg, de már nem kell szednem.

64-63 vagyok.

2014. aug. 12. 18:13
 19/20 anonim ***** válasza:

15#ös vagyok.

Mi az hogy eleve nem kellett volna meghízni?! Kezdjük ott hogy igenis dicséretre méltó eredmény! Önerőt igénylő dolog a fogyás és ha neki ez így sikerült , hát gratulálok! Szép volt! Akinek meg nem tetszel ne nézegessen... Sokkal jobb egy ilyen alak mint egy vézna kis 40 kg-os valaki.. nem a modelleket kell majmolni, főleg hogy a fele kamu. Komolyan.. ne foglalkozz a rosszindulatu kritikákkal, csak amit építő jelleggel kapsz.

2014. aug. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
nem vagy kövér
2014. okt. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!