Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Osztálykirándulás nudista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztálykirándulás nudista strandra menni?

Figyelt kérdés
Most voltam az iskolám táborában a balatonnál és egy szabad program keretében elmentünk este nudizni. Szerintettek ez durva lenne egy Osztálykirándulásra?
2014. aug. 4. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Ez most komoly????????? Hát elég durva
2014. aug. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
beteg vagy? :DD
2014. aug. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

Akkor már rögtön álljatok be egy osztályképre is... elég ordenáré banda lennétek - kivéve ha délkoreaiak vagy japcsik vagytok ott az ilyesmi "mindennapos" mert állítólag "vicces".


Bár amúgy meg pfuj, ha így akarsz "emlékekeket" szerezni az esti "zsebhokihoz". Mondjuk ha pedo a tanárbácsi akkor tuti belemegy, sőt még "kardozás" is lesz a la Faludy bácsi versei.

2014. aug. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Én az ofot is képen torolnem, akkor is ha fakultatív a program. Az én testemre egyik osztálytársam se csorgassa a nyalat!
2014. aug. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

már miért lenne durva? Semmi extra, meztelen fürdés a vízben. Naés?

Mi is csináltuk, igaz ott a táborban medence volt.

Jó poén volt.

Meg balhé, mert a lányok lenyúlták a ruháinkat és elfutottak vele :D És nem kicsit voltak kiakadva a tanárok mivel részegek voltunk nem kicsit :D Szóval a piálásért kaptunk a fejünkre.

Ofö védett minket, mert ő meg ült az egyik székben ahogy fürödtünk, és bagózott :D

2014. aug. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Nálunk sajnos nem volt illetve szóba sem jöhetett :DDD
2014. aug. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
Annó középiskolában volt egy osztálykirándulás a hajdani NDK-ba. Ott ismerkedtünk meg az FKK-val... Képek erről természetesen nem készültek, de mindenki emlékszik. Bár ha van szégyenlős osztálytárs, akkor ő nem fog menni, illetve kimarad a buliból.
2014. okt. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha akartok, miért ne? Szerintem mondjuk nincs iskola, ami hivatalosan bevállalná :D
2015. aug. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!