Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Még sose voltam ennyire túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Még sose voltam ennyire túl a volt barátnőmön, mint most" - ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Ma megkérdeztem barátomat, hogy mit érez amikor a volt barátnőjére gondol? (3 évig voltak együtt, 1,5 évig egyedül volt a párom, 1 éve velem van)Ezt mondta. Értelmezzétek, kérlek! Én nem tudom!
2010. jan. 11. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
azt, hogy le*arja az exét
2010. jan. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
miattad túl tette magát rajta
2010. jan. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Két és fél év óta most érdekel a legkevésbé, hogy mi van azzal a hülye libával."

"A múlt héten még egy csettintésére ugrottam volna az én drágámnak, most már kettő kéne. Amúgy te ki vagy, nem láttalak már valahol?"

"Téged érdekel az én volt barátnőm? Mert engem nem."


Válassz egy neked tetszőt! Amúgy ha egy éve már együtt vagytok, akkor tán 1.) értened kéne amit mond, 2.) ha mégsem érted, akkor őt kéne kérdezned.

2010. jan. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!