Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon kicsi a zacskom. Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kicsi a zacskom. Ez nagy baj lányok?

Figyelt kérdés

Sokan szeretitek szopogatni, de mikor felizgulok mėgjobban összehuzodik,szoval az enyėmet nem lehet.:/


A pėniszem az szėp... de a zacskom.... nagyon kicsi.



2014. aug. 3. 00:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem hinném, hogy gond lenne.
2014. aug. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De igy a gatyában sem dudorodik igazán
2014. aug. 3. 00:06
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Örülj neki hogy olyan! Nem lényeg ugyan, de sokkal szebbek a kicsi feszes herék, mint a lógók.

A barátomé is olyan mikor felizgatom. És igen is lehet szopogatni-nyalni. ;)

25L

2014. aug. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ėn azt hallotam a nagy zacskot szeretitek... hogy izgat titeket, mikor ütödik a nunihoz szex közben, meg a nyalogatás miatt is.


Ės ugye igy a gatyában sem dudorodik,pedig 18 centi... szėgyenlek mások elött gatyában lenni :/

2014. aug. 3. 00:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne szégyeld, izgatóbb egy feszes here, mint egy szotyatt.
2014. aug. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ja... mert az "ėletednek" is ilyen van...


Mit is irhatnál...

2014. aug. 3. 00:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Bármennyire is nehéz elfogadnod, az igazság az, hogy pont leszarom, mekkora egy srác heréje, ez még utolsó utáni szempontnak sem elég fontos. De persze biztos hazudok, hiszen amit nevesincs ismerősöd mondott erről, az nyilván a világ összes nőjére nézve helytálló, még azt is jobban tudja, hogy nekem mi jön be, mint én magam.
2014. aug. 3. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A kicsi here sokkal szexibb,mint a nagy,lógós,szottyadt..:)

19L

2016. nov. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!