Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire tolerálható egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tolerálható egy családnál, hogy valaki csak úgy odaköltözik?

Figyelt kérdés

Én jelenleg a barátnőmnél élek, de úgy, hogy elkezdtünk felépíteni egy külön lakást a telken. Jól haladunk. Mi ketten élünk itt a barátnőmmel és igyekszem minél kevésbé zavarni a régi házrészben a családot.


A ház "régi" felében viszont a barátnőm anyja, nővére, öccse él. Viszont:

A barátnőm nővére nemrég beújított egy új párt, és a srác amellett, hogy velem is kötekedett és a barátnőmet is ingerelte, egyszerűen kérdezés nélkül ideköltözött kevés cuccal és innen jár már dolgozni. Tudom, hogy mennyire szűkösen van a család a régi részben így ezt nem értem, másrészt itt lakom már 1 éve, de a régi részbe csak wc-re megyek be, mert még nincs lerakva a wcnk, szóval ennyire igyekszem nem zavarni őket.


Most mennyire van beleszólásom, hogy valami jöttment, egyébként eléggé gyanús alak úgy járkál itt mintha ő lenne az úristen? Barátnőmmel beszéltem, azt mondta ne kötekedjek vele, semmiképp ne verekedjünk, persze egy nő ezt mondja. De szerintem az egész család érdekében el kellene küldenem. Max úgy maradhatna hosszútávra, hogy ők is nekiállnak építkezni.


Ráadásul a barátnőm öccse, aki még kiskorú (most lesz 18) és tanul, megosztja a szobáját a nővérével és ezzel az új jöttmenntel.


Engem nem csak az zavar, hogy itt van, hanem az, hogy bajt is hozhat a fejünkre, a barátnőm anyja egyébként jóban van a sráccal mondjuk mindenféle hülyeséggel behülyítette, könnyen manipulálható sajnos.


Nekem még azt is mondta a srác, hogy 3 év felfüggesztettje van, lehet, hogy csak úgy mondta, lehet, hogy komoly, később letagadta.


Szóval, én igyekszem a barátnőmmel minél normálisabb helyet teremteni magunknak és akkor bejárnak a telekre ilyen alakok....



2014. júl. 30. 12:02
 1/7 A kérdező kommentje:
Igazából azt nem tudom, hogy nekem mennyire van beleszólásom. Mert a barátnőmnek nincs nagyon szava, ha meg az egész család megszokja, lehet, hogy évekig itt fog élni, vagy fél év múlva lelép, és feltöri az új lakásunkat pár haverjával.
2014. júl. 30. 12:04
 2/7 anonim ***** válasza:

Akármennyire igazad van, ott te is vendég vagy, beleszólásod nincs, csak a ház tulajdonosainak!


Esetleg a szülőkkel érdemes erről beszélni, ha ők engedik, akkor nem tehetsz semmit!

2014. júl. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem meg annyiban más a helyzetem a srácénál, hogy én nem költöztem csak úgy oda a családhoz, hanem kinéztünk egy réges-régen félkész épületrészt, és nekiálltunk befejezni. Így külön nyíló részben lakunk.
2014. júl. 30. 12:05
 4/7 A kérdező kommentje:

Veronika: hát barátnőm anyja lakik csak itt, ő úgy néz ki egyenlőre engedi, de szerintem vele se volt megbeszélve, hanem egyszerűen egyre gyakrabban aludt itt, aztán hirtelen innen járt be dolgozni is. Tehát fokozatosan csinálták.


Barátnőm azt mondja idővel az anyjának biztosan elege lesz a helyzetből. Persze a csávó képes mézesmázos vigyorral fogadni mindenkit, ha az érdekei úgy kívánják... bár én is ilyen féreg lennék, könnyebb életem lehetne.

2014. júl. 30. 12:07
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja az meg nem hiányzik, hogy azt gondolja ő az új családfő, aztán itt csicskáztasson. Szóval lehet meg kellene leckéztetnem, elvileg régebb óta vagyok itt.
2014. júl. 30. 12:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmi közöd másokhoz ne foglalkozz vele ugyanannyi joga van mint neked te is csk egy vendég vagy ,azért mert te elöbb mentél oda nem jelent semmit
2014. júl. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

te nem küldheted el, mert nem a te házad és inkább ne csinálj balhét mert ki tudja egy ilyen alak mit reagálna

beszéld meg a barátnőd anyjával, hátha

2014. júl. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!