Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Volt már olyan, hogy nem éreztetek semmit egy nő iránt aki oda volt értetek, később pedig beleszerettetek?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokra lennék kíváncsi. Aki annyit írna, hogy "Nem" az kímélje meg a helyet azoknak akik voltak már az adott szituációban. Köszönöm!

23/L


2014. júl. 27. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Így eléggé egy oldalú ez a kérdés ...
2014. júl. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen volt... eleg nehez helyzet volt, reszleteket max privatban.
2014. júl. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
privátot is szívesen fogadok! :)
2014. júl. 27. 22:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Volt ilyen, igen :)

24/f

2014. júl. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na de azért kifejthetnétek :) Hogy mi volt, hogy volt..:D
2014. júl. 27. 22:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen volt. Egy nyáron egy hetet töltöttünk együtt. Jó volt meg minden, de én nem igazán olvastam a jeleit és csak később esett le. De akkor már késő volt.

24/F

2014. júl. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy srác, akivel azonnal összejöttünk (egyértelmű jelét adtuk mindketten a vonzalomnak), végül, vagy 8 hónapig szexkapcsolatban voltunk (persze egyre több lett belőle). Mostanság azt mondja, hogy szeret. Én kezdetektől úgy viselkedtem vele, mintha komolyat akarnék. Mostanság, kb egy év után kezdi ő is úgy érezni, hogy komolyat akar tőlem. Majd kiderül mi lesz.

24N

2014. júl. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!