Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van olyan, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan, hogy a lány nem akarja egy lepattintott pasi barátságát elvesziteni?

Figyelt kérdés

Engem elküldött, kétszer is. Azóta kinézett egy másik pasit is, azt feladta, most kézenfogva jár mással.

De a jóviszony megmaradt (nyugalom, hanyagolom innentől), de mégis, szokott irni nekem, múltkor velem akart meginni valamit (bár az még a kézenjárós pasi előtt volt), volt XZ buliba, ilyen 300 emberből kiszúrta, hogy nem voltam ott. És már megvolt az új pasi, kérdezte, hogy jövök e ZC buliba, mondtam igen, erre "tökjóóó" kis kislányos, csillogós, örömködős szemekkel (egyébként nem voltam, direkt a képébe hazudtam, naná majd persze azt akarom látni, hogy enyelegnek).


Szal az van, hogy ilyenkor, ha egy lánynak van barátja, akkor részükről az összes többi pasi megdögölhet. Ez meg most talonban tart, vagy mivan?


2014. júl. 27. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, kedvel, jól el tud veled beszélgetni, elszórakoztatod, de kapcsolatot amúgy nem akar.
2014. júl. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hát, amikor eléálltam a virággal, majdnem elsirta magát, mert ő még sosem kapott virágot, szal nyilván hagyhattam valami nyomot.


Csak a "sokéves" tapasztalat idág az volt, hogy az illető lány jól rámb.ssza az ajtót, többé nem akar beszélni velem, vége a barátságnak - ilyenek

2014. júl. 27. 19:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha lenne egy jó barátom, akkor én is szeretném, hogy egy vallomás után is képben maradjon (és nem nem az egóm érdekében)

Fordítva már megtörtént. A srác továbbra is keresett, és igaz, hogy így picit nehezebb volt rajta túllépnem, de ugyanúgy jóban maradtunk, talán ezért is gondolom, hogy ha én utasítok vissza egy barátot, akkor nem akarnám, hogy emiatt vége legyen. Fontosabbak nekem annál az emberi kapcsolataim, hogy csak így eldobjam őket.

2014. júl. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, van ilyen, ha amúgy jól elvoltatok. Én is éreztem ilyet: a srác egyáltalán nem vonzott, mint férfi, viszont amúgy egész jól elbeszélgettünk. Szó sem volt talonban tartásról, csak nem bántam volna, ha őt is csak barátilag érdeklem. Utána rájöttem, hogy nem jó felállás egy barátságban, ha az egyik fél többet érez, úgyhogy jobb az ilyet inkább hanyagolni.
2014. júl. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!