Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan válhatnék rosszfiúvá?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan válhatnék rosszfiúvá? (részletesen lent)

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy jelenlegi állapotban sem vagyok jófiú (nincs kettéfésült hajam, szemüvegem, nem vagyok túl vézna), az a baj, hogy olyan közömbös, bizalmatlan típus vagyok, és úgy veszem észre ez nem jön be a lányoknak.

Várom a tanácsokat, mind a külsőre, mind a belsőre vonatkozóan! :)

Írhattok viselkedési normákat is!


2010. jan. 10. 10:16
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Lezúzod a telefonfülkéket, garázdálkodsz leugatod a rokonaidat és a környezetedben élőket, durván beszólsz a lányoknak és lehugyálod az iskola falát(még rosszabb vagy, ha az iskolán belül teszed ezt)...
2010. jan. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Ufff, megint ez rosszfiú - jófiú dolog!:S Nem kell rosszfiúnak lenned, légy önmagad és ezt büszkén vállald és ez elég vonzó hidd el. Különben meg nekem sokkal jobban bejönnek az olyan pasik, akiknek nehezebb a bizalbába férkőzni és igazán csábítani kell, mint a nagymenők, akik ezerrel nyomulnak...
2010. jan. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

"Lezúzod a telefonfülkéket, garázdálkodsz leugatod a rokonaidat és a környezetedben élőket, durván beszólsz a lányoknak és lehugyálod az iskola falát(még rosszabb vagy, ha az iskolán belül teszed ezt)..."


Huha azt hittem ilyesmiket minden normális kamasz csinál XD De akk velem van a gond XD


Am sztem nem kell rosszfiúnak lenned de a közömbös bizalmatlan fajta se jó. Legyél vidám, legyél benne mindenféle hülyeségben meg legyél kicsit spontán, kiszámíthatatlan :P A csajoknak bejön az ha azt látják h izgalmas ember vagy és csinálsz egy csomó érdekes dolgot.

16/F

2010. jan. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
10:29: ez érdekes, pedig járok közösségbe és ezt nem tapasztalom!
2010. jan. 10. 10:48
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Az érdekes dolog közé tartozik a rongálás meg, hogy beszólok a szüleimnek, érdekes. Én is voltam kamasz de tudtam hol a határ. Magabiztosnak kell lenned .
2010. jan. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

szerintem még te se tudod ki vagy igazábol.probáld meg megtalálni magad,utánna változtas magadon.ha pedig nem tetszel továbra se a lányoknak akkor talán télleg változtass a külsödön :P !

egy lány

2010. jan. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát amiket írtak az igaz,de ha te kéred hát leírom :)


1. Kőszivű leszel

2. belekeveredsz minden balhéba,tömegbunyóba

3.veszel vmi "fegyvert" (de ne vidd túlzásba)

4.Stílusváltás: яR ruha , яR haj, Stb

5. nem lesz hosszú kapcsolatod me becsajozol

6.vegyél egy fullos verdát

Többet nem tudok,döntsd el te na helló :)

2010. jan. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

rombold a határban elhagyatott lőteret :D jaj az hatalmas... de mégse volt még soha csajom, szal nem ettől függ :P, amúgy meg nem feltétlen a kamaszokhoz tartozik (vki irta), elég ha bevagy rúgva kicsit és még lomtalanitás is van a városban, na akkor lehet zúzni megincsak :D

de rosszfiúság alatt inkább a megdug-elfelejt fiukat szeretik sajnos a lányok, tudják ők is hogy csak arra kellenek nekik, de mégis belemennek, mert nemtudom miért... aztán sirnak hogy senki nem törödik velük mindenki kihasználja őket, de legközelebb megintcsak ilyen fiut választanak... ez persze a többség, szerencsére vannak kivételek, én is ilyen kivételt keresek...

2010. jan. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Először tisztázd magadban, hogy mire gerjednek a lányok, utána kérdezz hasonló hülyeségeket...
2010. jan. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!