Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt homo - vagy bisex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt homo - vagy bisex emberek? Milyen az életetek?

Figyelt kérdés

együtt éltek?miota vagytok együtt?mit szolt a családotok,rokonok,ismerősök?neveltek gyereket?kinek mi a feladata/szerepe?folytattok sexuális tevékenységet?ha igen hogyan?milyen az életetek?


OLYANOK is írhatnak választ,akik ismernek ilyen embereket:)


nemet és kort is írjatok ha lehet:) köszönöm előre is.


18/L/hetero



2014. júl. 21. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Sz_r. Kinevetnek, kigúnyolnak, kihasználnak. Röviden ennyi.


21/F

2014. júl. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Rejtőzködünk, hazudozunk, profi kamugéppé válunk, mert el kell titkolnunk a szexuális orientációnkat, különben azzal jönnek a legjobb esetben, hogy "kérkedünk" a homoszexualitásunkkal, rosszabb esetben kiközösítenek, megvernek, leszúrnak, stb...
2014. júl. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Jól vagyok köszönöm, nem is értem miről írnak az előző hozzászólók. Mindent úgy kell rendezni , hogy ez ne legyen zavaró másoknak pl. ha van olyan ami kissé,,,akiket ez zavar annak meg olymindegy. Nem lehet aszerint élni amúgy se, hogy megfeleljünk mások elvárásainak és nem is kell. Más pl a heterok se hinném, hogy elvárásoknak szeretnének megfelelni.

44/férfi

2014. júl. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, együtt élünk, 5 éve, család már a régi barátomat is jól fogadta, barátok szintén. Saját gyereket nem nevelünk, de rokonok gyerekeire rendszeresen szoktunk vigyázni hosszabb-rövidebb ideig.Hogy érted, hogy kinek mi a szerepe?Nincs ilyen, két felnőtt embr egyenrangú kapcsolatáról beszélünk, ha feleségem lenne, sem lennének "szerepek" a kapcsolatban. Igen, meglepő módon szoktunk szeretkezni, a "hogyan" kérdésre küldjek videót, vagy mégis mire gondolsz??? Az életünk MILYEN? Erre sem tudom, milyen választ vársz, a kérdések alapján úgy érzem,h. UFOnak nézed a melegeket...meglepő módon nem vagyunk azok, olyan az életünk nagyjából, mint másoké.

35/F

2014. júl. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen kb UFO kategorizálást érzek én is. Sokan tényleg sokkal többet gondolnak ebbe bele mint ami valójában. Mintha egyformák lennének az emberi kapcsolatok.
2014. júl. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem írókhoz. Nézd meg "a gyerekek jól vannak" c. filmet.
2014. júl. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem jó életem van ,ki vagyok magammal békülve ,keresem a szerelmet ,az én környzetetemben mindenki elfogadó már int aki tudja az egészet, nem viselkednek velem máshogy. büszke is vagyok a melegségemre de nem hangoztatom de szeretem ha tudják h mi van velem.
2014. júl. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!