Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok eröl? Többi lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok eröl? Többi lent

Figyelt kérdés

van egy 14 éves lány aki tetszik, és én is tetszem neki, de nem szeretnék vele járni mert én 19 éves vagyok. És szerintem ebben a korban az 5 év korkülönbség még sok.

ja és nagyon nagy mellei vannak :P


2010. jan. 9. 13:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ááá haver és nagyon jó mellei vannak? XD kemény vagy. verj csak alá ne érdekeljen az az 5 év XD
2010. jan. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nagyon nagy mellei vannak? Remélem lesz a kiscsajnak legalább annyi esze, hogy nem jön veled össze. :S Mintha egy kapcsolatban csak a nagy mellek lennének a fontosak...

L19

2010. jan. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nekem az akor is soknak tünik. de a csaj 13 évesen vesztette el a szüzességét. :O Hát elég jó mellei vannak. :P de szerintem akor sok az az 5 év. de várok még pár választ
2010. jan. 9. 14:03
 4/11 A kérdező kommentje:
a kis csaj inkább nagyon is össze akar jönni velem. csak én nem vele, mert tul fiatal.
2010. jan. 9. 14:05
 5/11 anonim ***** válasza:
Nagy mellei vannak? Egy igazi kis ribanccal van dolgod, ha 13 évesen vesztette el. Szerintem összeillenétek.
2010. jan. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
mindenki azt mondja róla hogy k*rva. és az is biztos hogy egy héten belül simán le birnék feküdni vele. de nem fogok...
2010. jan. 9. 14:10
 7/11 anonim ***** válasza:
Hol vannak a szulei?Komolyan mar minden hulye kis taknyos ellveszti mar 13 evesen!Persze,amelyiknek van esze az nem!En 20 evesen vesztettem el!Es nem bantam meg!Az a lany veletlenul nem c***ny?Mert csak azok veszitik el 13 evesen,amilyen hulyek!
2010. jan. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
c***ny? az mi?
2010. jan. 9. 14:29
 9/11 anonim ***** válasza:
Roma lányra gondolt a válaszoló.
2010. jan. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
ja értem, de nem az nem roma. magyar csaj. :D
2010. jan. 9. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!