Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tanácsoltok ilyen helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok ilyen helyzetben? :S

Figyelt kérdés
Hát az a helyzet hogy tetszik egy srác egy ideje szerintem én is neki, mert sokszor figyel és néha látszik hogy mennyire zavarban van ha ránézek, vagy a szemébe nézek.Az egyik haverját akivel sokat lóg együtt ismerem, a haverjának bejön egyik barátnőm, de barátnőmnek meg nem tetszik, próbálta lerázni de nem igazán bírta, megbántani meg nem akarta.Barátnőmnek a srác másik haverja tetszik, akit sokszor szokott látni, de lehet hogy tetszem annak a srácnak aki barátnőmnek (de nagyon remélem hogy nem), mert elég sokszor szokott figyelni, de ő nem érdekel egyáltalán és ha érdekelne is nem lennék olyan szemét hogy kikezdek vele mivel barátnőmnek tetszik eléggé.
2010. jan. 9. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor most itt mi a kérdés? Meg is válaszoltad, h nem kedesz ki vele.. Akkor?
2010. jan. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Aki tetszik félénknek tűnik, esetleg hogy jelezzem hogy nyugodtan közeledhet.
2010. jan. 9. 13:06
 3/7 A kérdező kommentje:
??
2010. jan. 9. 13:07
 4/7 A kérdező kommentje:
Amúgy itt 3 srácról van szó ha nem írtam érthetően van az 1. aki tetszik és valószínű hogy én is neki csak félénk ezért nem tudom milyen jelekkel jelezhetem h nyugodtan közeledhet.A 2. srác akinek tetszik barátnőm csak barátnőmnek nem tetszik a srác és a 3. aki tetszik barátnőmnek és lehet h neki is tetszem bár remélem hogy nem.
2010. jan. 9. 13:11
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Szopogassatok nyalókát és legózzatok egyet
2010. jan. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mosolyogj rá a félénk fiúra. Ha van vmi, amiből jó tanuló kérj tőle segítséget. Kezdeményezz ártatlan beszélgetést.
2010. jan. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
13.14es értelmes válaszokat vártam.Utolsó köszi majd próbálkozom:)
2010. jan. 9. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!