Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztek ebben vagy ilyen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek ebben vagy ilyen nem létezik?

Figyelt kérdés
Tegyük fel,hogy 2 ember régebben egy párt alkottak,de bizonyos okok miatt szakítaniuk kellett,azóta mindketten családot alapítottak,de ennek ellenérte még mindig szeretik egymást és amikor véletlenül összefutnak még mindig érzik azt egymás iránt,mint régen ? :)
2014. júl. 16. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
remélem, hogy ilyen nem létezik.......
2014. júl. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
megtörténhet.
2014. júl. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Létezni létezhet ilyen, de ha akkor szakitaniuk kellett most képesek lennének ott hagyni a családot és összejönni, ha család van már akkor késő ezeken agyalni , akkor kellett volna mindent megtenni a nagy szerelemért amikor nem volt család..
2014. júl. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát normál esetben szerintem az idő itt is működik. Tehát x év elteltével szerintem nagyon nem lesz már ott sok dolog köztük. Én is kb. minden szakításom után azt hittem, sose fog elmúlni a "szenvedés", meg hogy ő volt Az Egyetlen, A Nagy Ő, a szart. Még ha tényleg a nagy ő-vel szakítottam, szerintem ez csak bennünk létezik, és mindig az épp aktuális emberkét azonosítjuk vele.
2014. júl. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nanneeeee.

Családegyesítő program?

Ti dolgotok. ...

2014. júl. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!