Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg pasik! Mivel buktathatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg pasik! Mivel buktathatom le a fiúbarátomat, ha nem is meleg, csak megjátssza nekem? 23L

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy nagyon jó barátunk vagyunk, ő ugyebár fiú, én meg lány. Nemrég bevallotta nekem, hogy meleg. Minden tényleg erre utal, bár amíg nem mondta, addig elképzelni sem bírtam volna.

Az a baj, hogy nekem régen is tetszett és most hogy tudom, hogy meleg, még mindig tetszik és mivel nagyon jó barátok vagyunk a lelki dolgok miatt én többet is eltudnék vele képzelni. Néha arról fantáziálok, hogy mi van akkor, ha csak megjátssza hogy meleg és így akar hozzám még közelebb kerülni? Bár szerintem ez nincs így, csak ezt akarom hinni. Egyébként nagyon férfias és még az ismerősei sem mondanák meg, hogy az. Nekem már mesélt 1-2 meleg élményéről, meg jelenlegi ismerkedéseiről. De régebben, amíg nem volt biztos az identetitásában, akkor mi is majdnem összejöttünk, de miattam végül nem jött akkor össze.


Szóval meleg srácok! Benneteket mivel lehetne biztosan lebuktatni, ha csak színlelitek egy lány miatt a melegséget?



2014. júl. 15. 02:05
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
76%
háhhááá ezt mindig bírom, sok ostoba azt hiszi, hogy a melegek mindig csak a kisfiús, vékony, alacsony srácokról kerülnek ki, pedig a valóságban inkább épp a férfias benga izomállatok közt van a legtöbb meleg, ó, de jó volt ezt a kérdést is olvasni :D
2014. júl. 15. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem benga izomállat a barátom, csak azt mondtam, hogy férfias. A férfias nem egyenlő azzal, hogy valaki egy izomállat. Atyaég...
2014. júl. 15. 03:22
 13/23 anonim ***** válasza:
Hogy vallotta be hogy meleg? Csak úgy egyszercsak közölte veled? És miként férfias? Viselkedésben vagy kinézetre?
2014. júl. 15. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Egy nagy "vallomást" akart intézni felém, fogalmam nem volt mit akar majd mondani, és aztán nagy levegő után elmondta, én meg csak néztem. Külsőre és viselkedésre is férfias szerintem, viszont mielőtt bevallotta, előtte voltak már célozgatásai, gondolom azért hogy hogy reagálok.

Viszont vannak olyan dolgok, amiket nagyon meg kellett volna hogy szervezzen, hogy tényleg elhiggyem ezt, szóval elvileg tényleg igaz, csak én nem tudom elhinni.

2014. júl. 15. 03:51
 15/23 anonim ***** válasza:
Ne törd magad. Meleg és kész. Nehezen bírod elviselni, hogy bekerültél a friendzone-ba, mi?
2014. júl. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Rólam egyszer pletykálták azt, hogy meleg vagyok, én meg jó nagy poénból rá is játszottam. Na erre egy csomó kedves kolléganő áldozta be magát, hogy jó útra térítsen....

(sikerült :))

Szóval: nem rossz marketing ez.


Szervezz egy 2F +1 L szexbulit, de mond, hogy neki a másik sráccal kellene foglalkozni...

2014. júl. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Ha meleg, hagyd!
2014. júl. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
57%
a melegséget nem könnyű elfogadni ,főleg itt Magyarországon ahol rengeteg a homofób .Néhány meleg azért lesz depressziós meg stb. mert nem tudja elfogadni magát ,erre a te barátod meg heteró léttére kitalálná h meleg ? szerintem ez hülyeség . és pont egy nagyon közeli ember ? elmondta neked a legnagyobb titkát ,egy barát te meg kételkedsz az őszinteségében. na szép ,erre valók a barátok . a másik meg az h nem csak a rózsaszín csipkés bugyiban ,kamion tetején szaladgáló melegek léteznek ,vannak normálisak is. Szerintem te szerelmes vagy belé ,és nem tudod elfogadni h nem veled fog járni ,de még nem is egy másik csajjal hanem egy pasival
2014. júl. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
57%

felesleges erőlködnöd szerintem, ha egy picit is lenne benne bi hajlam már rég rádmászott volna.

Így ha rosszul sül el a dolog elvesztesz egy barátot.

Szerintem az többet ér mint jó esetben néhány alkalom szex!

2014. júl. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Ha tényleg meleg, akkor nem tudod lebuktatni.


Egyébként meg nem értem, hogy egyszer azt mondod, hogy lehet csak megjátssza, hogy meleg, mert így akar hozzád közelebb kerülni, aztán meg azt, hogy olyan szintű lelki barátság van köztetek, ami ritka... Ha már tényleg ennyire közel vagytok egymáshoz, akkor nem hinném, hogy ilyen trükkökhöz kéne folyamodnia, hogy még közelebb kerüljön hozzád...

2014. júl. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!