Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan zajlik egy egyházi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zajlik egy egyházi házasságig tartó szűzességi fogadalom? Gyűrű is kell hozzá? Ha igen akkor az mikor ki által kerül fel?

Figyelt kérdés
stb... aki tud erről valamit léccí írjon =)
2010. jan. 7. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:

hol hallottál ilyesmiről? Hogy ennek vmi szertartása lenne?

én még nem találkoztam ilyennel

gyűrű legkorábban az eljegyzéshez kell

2010. jan. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Házasságig szüzek, maradnak a felek, igen a házassághoz kell gyűrű, ez az eljegyzési gyűrű, a vőlegény ill. a menyasszony húzza fel:)
2010. jan. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a tisztaság gyürű...
2010. jan. 7. 16:22
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

[link]


-.-


ez is egy újabb baromság amit az amcsi "sztárok" kitaláltak... -.- és a sok barom még követi...-.-

ahoz hogy szűz maradj nem kel gyűrű -.-

2010. jan. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem barmolok egy amcsi sztárt se
2010. jan. 7. 20:24
 6/7 A kérdező kommentje:
majmolok*
2010. jan. 7. 20:24
 7/7 anonim válasza:
Csináld csak bátran támogatom az ötletet sőt mi több én ezt már régen csinálom.Nekem is van egy gyűrűm egy kereszt van rajta én az Úrnak fogadtam esküt titokban mindenki háta mögött sohasem fog látni egy férfi sem.
2011. ápr. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!