Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS segítse! Nagyon jó lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS segítse! Nagyon jó lány barátba belezerettem részletek lent! Segít valaki?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány barátom nagyon imádom de már szamomra több mint barát és nem tudom hogy lenne jobb ha elmondanám neki vagy ha nem? az a baj hogy attól félek hogy ha elmondom neki ezáltal megromlik a kapcsolatunk de ha nem mondom el hanem csak magamban tartom akkor teljesen felemészt a dolog. Segítségeteket kérem 19/F
2014. júl. 9. 23:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is ugyan ebben a cipőben járok.
2014. júl. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

el kell döntened, hogy megéri-e a kockázat

ha úgy látod hogy akár kölcsönös is lehet, valószínűleg megéri elmondani

ha tudod hogy ő nem érez többet, akkor viszont felesleges, mert úgyis nemet mondana és lehet a barátságotoknak se tenne túl jót

bár akkor legalább tudnád, hogy nem érdemes reménykedni és könnyebben tovább tudsz lépni

neked kell eldönteni mit választasz

2014. júl. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ki kell puhatolózni :) mondjuk beszélj egy másik csajról a jelenlétében, és figyeld hogy reagál.. ha zavarja nyert ügyed van
2014. júl. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Talán jobb ha elmondod.

Férfi és nő között egyébként sem lehet valódi barátság, a háttérben mindig meghúzódik valami.

Másrészt lehet hogy már úgyis tudja, hiszen az ilyet nem nagyon lehet titkolni. A nők meg egyébként is megérzik az ilyesmit.

Légy férfi: dönts, cselekedj és bármi történjen is, ne bánd meg amit tettél.

2014. júl. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
felejtsd el a csajt
2014. júl. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Na ez az hogy tudom hogy nincs esély nem azért mert nem jövök be neki hanem mert baráttal nem kezdene és igen gondolkoztam már azon hogy nem mondom el mert nincs esély de ismerem magam és ez tönkre tenne ő a második olyan személy akit őszintén szeretek szívből és ha magamban tartanám akkor teljesen összeroppanék
2014. júl. 9. 23:41
 7/10 anonim válasza:
Mi a lány keresztnévének a kezdöbetuje?
2014. júl. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
L betű de miért fontos ez?
2014. júl. 10. 19:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor bisztos Lajos. Vagy tévedek?
2014. júl. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Lilla az a Lajos -.-
2014. júl. 10. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!