Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Mi a legfobb szempont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mi a legfobb szempont szamotokra egy pasi kulsejet tekintve?

Figyelt kérdés

arc

izmos alkat

testmagassag

oltozkodes/stilus


egyet,a legfontosabbat irjatok!

es melle az eletkorotokat is koszi!


2014. júl. 6. 14:55
 1/6 anonim válasza:

Arc, stilus, magassag, izmos alkat.

A felsoroltak kozul, nekem ez a sorrend.

14/L

2014. júl. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel nehéz csak egyet írni, csökkenő sorrendben: arc-magasság-alkat-stílus.. 18
2014. júl. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
arc, 27/N
2014. júl. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én először az arcát nézem meg, aztán esetleg az alkat meg a magasság, de nekem nem fő kritérium az hogy izmos legyen, meg stb. csak azért ne legyen alacsonyabb mint én. Aztán stílus, mert azért az is sok mindent elárul az illetőről. Viszont csak külsőségek alapján nem szoktam véleményt alkotni. :)
2014. júl. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1.arc

2.magasság

3.alkat

3.stílus


17/L

2014. júl. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1.arc

2.testmagasság

3.öltözködés

4.izmos alkat


15/L

2014. júl. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!