Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért mászik rám minden fiú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért mászik rám minden fiú?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. Általában 16-25 évesek de már volt 42 éves pasi is aki fb-n "zaklatott". Olyanok is akik nem ismernek. Nincs olyan haverom,osztálytársam aki ne próbálkozott volna be. Ez lehet azért mert magassarkút és szoknyát hordok? Meg cicanadrágot? Nem kelletem magam. Mért lehet ez mit csinálok rosszul?
2014. júl. 3. 18:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
szoknya+magassarkú az ribis kombináció
2014. júl. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Ramcsiii ***** válasza:

Én meg cuki sportcipőben,vagy pántnélküli felsőben,akár farmer rövidnadrágban..Ha szép vagy akkor nem csak magassarkúban leszel szép,hanem egyszerűen is..És jól érezni magad tudod egy egyszerű alacsonytalpú cipőben is.

Örülj amig bejössz valakinek,ha nem tetszenél senkinek akkor azért rinyálnál..:)

2014. júl. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
55%
Ne vicceljunk nő 16 evesen esetleg babaház vezető, egy 16 eves kis csi tri ne vegyen fel cicanadragot meg miniszoknyat csodalkozol hogy mindenki meg akar dugni en is megb sznalk ha jol nezel ki babakiralynő riba ncok mindenhol riban moc skos kisku rvak mindenhol...
2014. júl. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
16 évesen még te kislány vagy és azért szálnak rád mert kihívóan öltözködsz ennyi.
2014. júl. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!