Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A srácok tudják milyen jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srácok tudják milyen jó dolguk van, hogy ennyi szép lány van?

Figyelt kérdés
Szerintem sokkal több jó csaj van, mint pasi, ráadásul rengeteg egyedülálló.
2014. jún. 30. 22:13
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:

"Persze, nagyon jó dolgunk van. Azért sírtok 0-24-ben, hogy hol vannak a rendes férfiak Elmondom: őket külditek el vagy teszitek barát zónába kb. 18-30 éves korotok között.


Nektek a kedves s ggfej kell, aki alapvetően bunkó, de ha éppen azt kívánjátok, akkor kedves. A rendes férfi ilyenkor még túl unalmas. Egy ideig persze játszhatjátok ezt, kb. 30 éves korotokig. Aztán a szép női test lassan ráncosodni kezd, nőnek az úszógumik, győz a gravitáció és egy idő után senkinek sem kelletek. Ilyenkor jöttök rá, (általában egyedülállóként) hogy a bulizás hirtelen pénzbe kerül, mert nincs aki fizesse a belépőt meg a piákat, nem szólítanak le naponta, ezért nem válogathatsz úgy a férfiak közül, mintha katalógust lapozgatnál. Mikor erre rájöttök, akkor jönnek számításba a rendes férfiak, mert ugye kéne a gyerek meg a házasság, meg a stabil anyagi háttér.


Ezek előtt azonban csak az izom meg a BMW számít."


Egyrészt egy "rendes" férfi nem becsmérli a nőket.

Másrészt nem az összes nő ilyen, sőt, igazából csak egy igencsak kis részükre jellemző az, amit leírtál (a nő alatt NŐT értek, nem csitrit - tudom, hogy sokan keverik a kettőt). Az már egy más kérdés, hogy számotokra miért csak az ilyenek léteznek?


(A barátzóna meg egy hülyeség, bár lehet, hogy a férfiaknak csak olyan női ismerőseik vannak, akiket akár el is vennének bármikor...)

2014. jún. 30. 23:19
 32/39 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy egy rendes férfi nem becsmérli a nőket? Én azt írtam le amit látok baráti körben, ismerősöknél, családban.


Vagy annyira dúl a nagy egyenjogúság, hogy rólatok nőkről már rosszat se lehet mondani? Csak ti szidhatjátok a férfiakat?

2014. jún. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:

"Kedves kérdező te azt várod el a férfiaktól hogy mindenkihez odamenjenek aki kicsit is tetszik.


Más nők meg pont ezt tartják lealacsonyítónak hogy nem egyért küzd hanem próba-szerencse alapon bárki jó lesz..."


Nem várok el semmit. Maximum annyit, hogy ne mondogassák, hogy "az összes szép lány foglalt", mert nem igaz. Másrészt ha ahhoz sem mennek oda, aki tetszik, mert "jajj, mi lesz, ha nemet mond", akkor miről beszélünk?

2014. jún. 30. 23:24
 34/39 A kérdező kommentje:

"Mi az hogy egy rendes férfi nem becsmérli a nőket? Én azt írtam le amit látok baráti körben, ismerősöknél, családban.


Vagy annyira dúl a nagy egyenjogúság, hogy rólatok nőkről már rosszat se lehet mondani? Csak ti szidhatjátok a férfiakat?"


Valószínűleg rossz körökben forogsz...

Amúgy nem mondtam, hogy egy rossz szót sem lehet mondani a nőkről, csak enyhén túlzás, mikor az összes nőt a fent leírtaknak állítjátok be. Vagy esetleg ott van valahol a szövegben elrejtve, hogy ez CSAKIS a TE környezetedre érvényes?

2014. jún. 30. 23:27
 35/39 anonim ***** válasza:
Előbb írtam, hogy én ezt látom. Biztos van kivétel, csak én még nem nagyon találkoztam vele. Mellesleg a korombeli barátok, haverok se, de biztos van valahol.
2014. jún. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:
Azt megkérdezhetem, hogy hány éves vagy? (Lehet, hogy itt (is) van a hiba.)
2014. jún. 30. 23:44
 37/39 anonim ***** válasza:
23
2014. jún. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy mégis csak a környezet a rossz, már ha a veled egyidős lányokra értetted.
2014. júl. 1. 09:04
 39/39 anonim ***** válasza:
Akkor lenne emiatt jó dolgom ha a sok szép lány vonzódna hozzám, ami sajnos nem áll fent. Lényegtelen, hogy sokan vannak, meg hogy egyedülállóak. Úgysincs esélyem...
2014. júl. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!