Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melegek! Mi volt a leggázabb/b...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Mi volt a leggázabb/butább/idegesítőbb kérdés, amit eddig feltettek nektek a másságotokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2014. jún. 24. 17:07
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

"Ha még nem voltál lánnyal, honnan tudod, hogy meleg vagy?" (Talán onnan, hogy szexuálisan nem tetszenek a lányok, és el sem tudnám velük képzelni???)


...bár erre könnyű lehet a válaszreakció, miszerint "te honnan tudod, hogy nem vagy meleg, ha még nem próbáltad fiúval?"

2014. jún. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hasonlók voltak :D

"Azért nekem adhatnál egy esélyt"

"Honnan tudod hogy ez a jó döntés,ha még nem voltál férfival?"

"Bemutathatom a barátnőm? Csak tudod, mert te meg a lányok..."

"Nem unalmas a szex ha nincs benne férfi?"

"Nem vagyok leszbikus, de mostanában sokat gondolkozok a nők közti szexen és mi lenne ha...".

Amit gyűlölök: "Neked tudnod kell, szerinted leszbikus vagyok?"

Stb, de az eddigi legcsúnyább kijelentés amit kaptam: "Leszbikus szex nem létezik, mert nem nevezhetsz szexnek valamit ha nincs benne farok."

2014. jún. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

20/F vagyok, meleg


"Azért lettél meleg mert a szüleid elváltak?"

"Mióta vagy meleg?"

"Voltál pszichológusnál?"

"Melyikőtök a nő?"


Igazából meglepő, mennyi sötét ember van. Főleg azok, akik rendületlenül azt hiszik (és attól félnek), hogy minden meleg majd rájuk hajt.


Nekem a legmegdöbbentő tény az, hogy ha a melegekről előjö n a szó, a heterók kb 80%-ának a legeslegelső gondolatmenete a "hogyan szexelnek". Ha én meggismerek őj embereket, nekem az utolsók között lenne az, hogy kivel hogyan mikor mit csinál az ágyban....

2014. jún. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

nekem az a kedvencem h elkezdenek velem szo szerint veszekedni h en tevedek es h nem is vagyok meleg ,es ok ezt szazszor jobban tudjak :DD


- olyan cuki vagy - mondja a chatroulettes dumapartnerem

- köszi de en a fiukat szeretem - kedvesem kozoltem vele h mi a helyzet

- de akkor most meleg vagy ? - nagy kerek szemekkel neznek ram ( mar csak a kes hianyzik a kezebol )

- igen ,mert ?

- de most kajak az vagy ? de te nem lehetsz az ! ( meg mindig figyel... )

- de az avgyok es fiuval is voltam mar

- nem vagy meleg ! nem !

- de az avgyok ezt miert nem lehet megerteni ?

- nem !

- De !

- nem !

- De !


mar azt is mondtak h beteg vagyok es h menjek el psichologushoz , meg h nem termeszetes es hogyan lehetseges az h 1 lany sem tetszik , de olyan is megesett h lefele neztek es ilyen guszustalan arcot vagtak ( elfintorodott szaj nagy kerek szemek ) ugy minzha nem latnam xd , egyszer felsoroltak egy csomo csajt es mondtak utanna h na o tetszik ? es o ? ,en meg csak azt hajtogattam h nem ,nem ,nem xd


by meleg fiú

2014. jún. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
95%

A 12-es és a 13-as kommentelőt csak megerősíteni tudom.

Én is meleg vagyok, bár eddig 1 gáz kérdés volt, de azt nem lehet überelni. Ez az, amit a 13-as is megemlített.


"Hogyan szexeltek?"


Meleg fiúként én nyugodtan kijelentem (és le lehet pontozni ha nem tetszik), hogy a homofóbok majdnem 100%-a a SAJÁT perverz fantáziáját látja rossznak a melegekben. Nekem egy ismeretlen emberről eszembe sem jutna a szex. Nekik az az első, ha a melegek kerülnek szóba. (egyik pucsít, másik teszi be hátulról, stb....) Találkoztam már sajnos ilyenekkel. És szörnyülködnek, pedig az ég világon senki nem kényszerítette őket semmivel arra, hogy ilyenekre gondoljanak. Na én ezt nevezem ostobaságnak. Ők mégis arról "fantáziálnak", hogy milyen amikor 2 férfi (vagy nő) együtt van.

Lehet, hogy bennem van a hiba, de engem pl egy idegen vagy egy újonnan megismert embernél marhára nem érdekel, hogy kivel bújik az ágyba, és mit csinálnak, meg hogyan.

2014. jún. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

A több meleg haverommal voltunk egy társaságban és volt egy homofób személy, aki kijelentette, hogy ő már a szagukról is megismeri az ilyet :)))

Én meg mondtam, hogy jó parfümöt használunk ;)

2014. jún. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
12-es válaszolónak:az utolsó én is megkaptam,ez volt nekem is a legundorítóbb.Felvállaltam neki,kérdezgetett,erre beszólt ilyet...fú mondom...idióta...
2014. jún. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
94%
Én még annyit hozzátennék, hogy hányok az ilyen kétszínű,(számomra) 0 értékű emberektől. Akik a leszbikusoknál csak kérdezősködnek, győzködnek, néha 1-2 bunkó beszólás, míg a meleg fiúkat a halálba, és a pokolba küldenék. Egyiket sem kéne elítélni, és nem tudom elhinni, hogy mennyi aljadék ember van. Remélem az idő előrehaladtával a számuk drasztikusan csökkenni fog.
2014. jún. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen ezek jók :D Nekem is volt egy-pár.


Miért vagy meleg?

Hogy bírod hogy nem foghatsz meg egy mellet sem?

Fáj ha meg#@&#{?

Fúj, most te tényleg pasik micsodáját tapizod? -_-"

Már meggyóntad az úrnak?

Honnan tudod hogy mikor vagy szerelmes?

Hogyhogy meleg vagy? Nem is vagy nőies...

Akkor miért ilyen mély a hangod?

Ha meleg vagy, akkor miért nem vagy izmos?

Az óvszert te veszed vagy a párod?

Nem rossz ízű a férfiak szája?

Szóval te lány vagy?


-Ennyi és remélem több ilyen nem lesz-

2014. jún. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
A Honnan tudod, hogy mikor vagy szerelmes? mindent visz :DD
2014. júl. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!