Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leborotváltam a péniszemről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leborotváltam a péniszemről a szőrt és nagyon viszket?

Figyelt kérdés
Mit tudnék tenni? Egyszerűen elviselhetetlen,soha többé nem fogom leborotválni,maximum trimmelni. Ez olyan,mint valami csapás,nagyon szúrja a kis kiálló szőr a hajlatom. :/

2014. jún. 13. 15:56
 1/9 anonim válasza:

Az csak első alkalommal van így, nyugodtan borotválhatod máskor is, többször már nem lesz ilyen. (Esetleg még a második alkalomnál egy gyenge viszketés.)

Próbáld meg esetleg behintőporozni, hátha az segít, de egy nap és elmúlik egyébként :)

2014. jún. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt. Többször borotváltam, de a viszketés nem múlt el... Úgyhogy felhagytam vele, csak trimmelem.
2014. jún. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Uhh szegénykém :( gyere el hozzám és adok rá egy puszit neked

18/F

2014. jún. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
^ Lol
2014. jún. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#3 epic fail.


Nekem sosem viszket max ha megizzad. Kend be vmi aloe verás krémmel vagy vmivel.

2014. jún. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#3 Te kis huncut :) Ez nem a homokos részleg ;)
2014. jún. 13. 16:16
 7/9 anonim ***** válasza:

Most azt kérdezed, hogy nagyon viszket-e? Ezt neked magadnak kell tudnod. Honnan tudjuk mi ezt?

Nekem nem szokott ilyenkor, de én gyakran mosakszom.

2014. jún. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt az elején meg szerintem mindenkivel. Párszor újra leborotválod és nem fog viszketni.
2014. jún. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bár én nő vagyok, de ha nem borotváltam elég sűrűn akkor pár napig (ahogy kezdett visszanőni) nagyon viszketett. Nekem nem múlt el semmilyen kihagyásoktól, csak ha rendszeresen borotváltam (ideje sem volt nagyon kinőni).
2014. jún. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!