Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves lány nem érzi magát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves lány nem érzi magát eléggé érettnek egy 24 evés fiúhoz, normális ez?

Figyelt kérdés
Vágjanak bele a kapcsolatba, vagy inkább nem , a kor kulonbesg is nem sok?
2010. jan. 2. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez csak lehet, amiatt van, ha a fiú mondjuk már egyetemet végzett, a lány meg még most érettségizik, akkor a lány úgy érezheti, hogy "hülyébb" a fiúnál. De ez nincs így egyszerűen, és nem is számít egy kapcsolatnál.


Ha nem így értetted a kérdést, akkor ha addig eljutottak, hogy megismerték egymást, jól kijöttek egymással, és már normális párkapcsolatba kezdenének, akkor ha eddig nem volt semmi baj az érettséggel, ezután sem lesz, elhiheted.

2010. jan. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, ismerjük egymást. Csak felek belevágni. A pasi mar végzett az egyetemmel se én meg most érettségizem .
2010. jan. 2. 18:51
 3/7 anonim ***** válasza:
igen, normális h nemérzi magát elég érettnek. ésez ígyis van rendjén- teljesen más élete van annak akimár végzett az egyetemen mint annak aki csak most érettségizik és az elvárások is teljesen másiok, amik majd kifognak ütközni a kapcsolatban.
2010. jan. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Megértem mit érzel. Én is voltam ilyen helyzetben. Akkor 17 voltam a pasas meg 24, amikor megismerkedtünk. Előtte szimplán csak barátok voltunk, ő akkor diplomázott le éppen, és sokat beszélgettünk. Többször is célzott rá, hogy milyen jó lenne összejönni. De mindig éreztem, hogy nem ugyan azok a céljaink és vele nem lennék boldog. Ezért nem is jöttem vele össze. Túl sokat akart tőlem, amit nem lettem volna képes megadni neki. Így féltem belevágni és megszakítottuk a kapcsolatot egymással. Nekem ez így volt jó, mert aztán jött a mostani barátom, akivel már 4 éve együtt vagyok és egyidős velem.


Viszont a húgomnak(19) van egy 23 éves barátja. Megértik és szeretik egymást. A srác megérti, hogy a húgomnak tanulnia kell, nem erőltet semmit sem. Sőt jó hatással van a húgomra, aki jobban tanul, nyelvvizsgázni fog és egyetemre megy. Nagyjából hasonlóak természetet tekintve és jól elvannak. Nem is látszik köztük a korkülönbség. Eleinte húgom is aggódott, hogy nem passzolnak össze, de aztán minden rendben ment. Lassan egy éve vannak együtt. Én is kedvelem a srácot és jó gyerek.


Szóval ha azt mondod, hogy megéri kockáztatni és belevágni ebbe a kapcsolatba, akkor jól is elsülhet. Nem hiszem, hogy ez a pár év annyit számítana. Mérlegeld a dolgokat és ha arra jutsz, hogy szereted, szerinted boldogok lesztek, jól megvagytok együtt, akkor ne félj belevágni. De ha azt érzed, hogy nem lesztek boldogok, nem érzed jól magad mellette és nagyon mások az igényeitek akkor nem érdemes belevágni. Normális azt, hogy tartasz olyantól, amiben nem vagy biztos, de szerintem nem vagy te éretlen egy 24 éveshez képest. Csak más perspektívában látod az életed most, mint majd ha te is 24 éves leszel. Remélem azért tudtam valamit segíteni.

2010. jan. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Beszélgettem vele, sokat , ezek után igen szeretnem a dolgot. Remélem, hogy akarja meg mindig.

Nagyon megértjük egymást. Néha érzem, hogy igen akarja ő is nagyon, máskor meg, hogy nem is igazan akarja. Lehet azért mert gondolkodik és úgy cselekszik?

2010. jan. 6. 15:30
 6/7 anonim ***** válasza:
altalaban xtem ez normalis,de ha megertitek egymast,vannak kozos temaitok,akkor nem lessz semmi gond.
2010. jan. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

19 éves lány vagyok és 24 éves a pasim:) 3hónapja vagyok vele

elsős vagyok a fősulin, ő pedig már rég elvégezte és dolgozik

de nincs semmi gondunk, jól elvagyunk, mindig jól érezzük magunkat együtt én örülök és neki, hogy tapasztaltabb nálam, de nem sokmindenben vehető észre ez a pár év... nekünk nem gond, szerintem nyugodtan kezdj kapcsolatot vele:)

2010. jan. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!