Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Esemény utáni tabletta után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény utáni tabletta után?

Figyelt kérdés
màrcius 15.-én vettem be egy esemény utàbi tablettât.. àprilisban 1-2 hét kèsèssel de megjött màjudban pedig pontos volt.. viszont most a jùniusi késik 1 hete. közre jàtszhat a tabletta vagy pedig teljesen màs oka van?

2014. jún. 10. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Közrejátszhat bármi!Stressz,az eseményutáni korábbi hatása is,hormonok is.
2014. jún. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Terhes vagy
2014. jún. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

utolsó! miből gondolod, h terhes? én március 26-án vettem be és nekem is késik és még mindig késik, de nem vagyok terhes. adtam le vért, volt nőgyógyásznál és hidd el látta volna,ha az lennék.

kérdező nyugodj meg nem vagy terhes. :)

2014. jún. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!