Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert/mitol keshet?

Figyelt kérdés

28.an kellett volna megjonni. 3honapja elek a baratommal nemi eletet, minden alkalommal rendesen vedekeztunk ovszerrel egyszerse lyukadt ki, mindig megneztuk.

2napja kesik..lehet h felfaztam mert eleg sokat jarok pisilni de szerintem ettol nemkene kesnie. Sose szokitt kesni. koromhoz kepest rendesen beallt. Vagy lehet hormom valtozasom van a szextol..? de akkor miert most jelentlezett?eddignemvolt ilyen:(


2014. máj. 30. 07:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen ilyenkor változik a hormonháztartás, de 2 nap késésnél nem kell még aggódni. Lehet mert sokat stresszelsz akkor is késik. De ha ennyire aggódsz miatta akkor vegyél tesztet az 2-3 héttel a szex után kimutatja. De szerintem nincs semmi gond.
2014. máj. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Koszonom!

Szerintem sincs nagy gond..sose belem ment el, hanem kivette elotte. szal.. csak nem vagyok terhes..

lehet 2napnemsok de sose kesett es parazok miatta..de ha nemjon meg jovohetig akkor elmegyek vele dokihoz.:l

2014. máj. 30. 07:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha tudod jól, hogy sose volt semmi probléma, és sose volt rá lehetősége, hogy beléd élvezzen, miből gondolod, hogy terhes lehetsz? Kifolyni nem tud az óvszerből, ha kilyukad akkor szanaszét szakad az egész, nem csak 1 apró lyuk lesz rajta. Eleve ha egyikőtöknek sincs semmi baja, és teherbe akarnál esni is kb 60% tudtommal az esélye, hogy teherbe is esel.
2014. máj. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!