Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A félénk fiúk mikor kezdeménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A félénk fiúk mikor kezdeményeznek? És ha nem akkor én mikor kezdeményezhetek?

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 21:10
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Am még nem nagyon beszéltem vele...párszor ő jött oda és elmesél 1-1 sztorit,de amikor én kérdezek tőlle vmit akk aha,igen,nem...ennyit válaszol... :s

Nagyon tetszik,de ez már így nem mehet tovább :S

2009. dec. 30. 21:24
 12/24 anonim ***** válasza:
93%

Fél, hogy rosszat mond, vagy nincs elég önbizalma(leblokkolás), de lehet, hogy csak nincs mit mondania, egy ilyen pillanatban csókold meg...Valahogy meg kell szüntetni a kínos hallgatást ;)

Amikor ellentétesen viselkedik, az azért történhet, mert nem mer feléd közeledni és nem látja, hogy jelét adnád annak, hogy Te szeretnéd, ha közeledne feléd, ettől egy picit durcás lehet, de elmúlik hamar ez az érzése...

A félénk fiúkkal vigyázni kell, mert a legtöbb csak ismerkedni nem mer, de ha már összejöttök, kinyílhat a csipája!

2009. dec. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
91%

"egy szavas válaszai vannak, kussba ülünk egymás mellett..."

ha te akarsz lennia kezdeményező, és ő leblokkol nem tud beszélgetni témát felhozni akkor te hozz fel olyan témát amire nem lehet egyszavas válszokat adni.

vannak nyílt és zárt kérdések

zárt kérdés:

Nézed a nemtudom milyen közismert sorozatot?

válasz: igen, vagy nem

nyílt kérdés:

mit gondolsz az xy közismert sorozatról.

itt is benne van a pakliban, hogy úgy válaszol, hogy nem ismerem, de tovább elhet vinni, legalább, hogy akkor melyiket ismered, szereted, nézed.



És ezt bármilyen témára ki lehet alakítani a nyilt kérdést.

2009. dec. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Én kezdeményezek, de csak kis jelekkel amit általában nem vesznek észre a lányok:D
2009. dec. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
és hha nem tetszek neki,akkor is nézne?
2009. dec. 30. 21:30
 16/24 A kérdező kommentje:
am valaki írhatna privit,aki segítene nekem és válaszolna még pár hülye kérdésemre
2009. dec. 30. 21:33
 17/24 anonim ***** válasza:
61%
Kezdeményezz bátran. Menny oda hozzá és smárold le.(velem 1x történt ilyen és elég jó volt xDD)
2009. dec. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
24%
nálam az egyszavas válaszolás annyit tesz, hogy menj már innen
2009. dec. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%
NEM NEM SOHA !!!
2009. dec. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
72%

jajj en is az a felenk fajta vagyok de most szilveszterkor vettem a batorsagot mentem egy csajhoz elkezdtem vele tancolni es vegul ossze is jottunk:D

eloszor is kell egy kis pia h meghozza igazan a kedvem:D

utana megy szinte magatol>:D<



18/F

2010. jan. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!