Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Nektek bejön a kék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek bejön a kék szem, szőke haj párosítás?

Figyelt kérdés
Esetleg barna haj, kék szem?

2014. máj. 22. 22:21
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Szőke haj, kék szem a tökély.
2014. máj. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
A vörös haj, zöld szem pedig a legkülönlegesebb párosítás. Gyönyörű lehet!
2014. máj. 22. 23:02
 13/24 anonim ***** válasza:
Igen, mindkét variáció.
2014. máj. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
nekem a természetes szőke-világos barna haj + kék/tiszta zöld szem párosítástól nincs szebb :)
2014. máj. 23. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Én kék szemű vagyok, és eredetileg szőke de festem vörösre. Van akinek az tetszik van akinek nem. Úgy is a teljes arcod nézi meg nem csak a szem és hajszíned.
2014. máj. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Én szőke hajú és kék szemű vagyok, de fix hogy nem emiatt kellek a pasiknak. Amikor barnára festettem a hajam, ugyanúgy érdeklődtek irántam, semmi különbséget nem éreztem. Különben meg annyi csúnya, vagy átlagos szőke hajú kék szemű lány szaladgál az utcán, hogy náluk tényleg tök mindegy a haj- és a szemszín. 25/l
2014. máj. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

A feleségem nem festett(szerencsére) természetesen szőke, világoskék szemű, és imádom:) gyönyörű szép. Nem is mertem álmodni arról hogy ilyen nő az enyém lehet, de megszereztem.:) Ráadásul még magas is...175cm. SZóval kész főnyeremény:) Amúgy én is magas vagyok 190, szóval pont összeillünk.


24/F

2014. máj. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Miért nem hitted azt, hogy a "tiéd" lehet? Bármi összejöhet és gratulálok! :)
2014. máj. 23. 21:11
 19/24 anonim ***** válasza:

Az az igazság hogy rossz tapasztalat.


A környezetemben ugyan voltak ilyen típusú lányok, de vagy tipikus plázap..csák, buták voltak, vagy r..bancok, félrekefélők...


Így már szinte feladtam a reményt, hogy (nem festett) szőke, kék szemű , de ugyanakkor okos lányt találjak akinek személyisége is van, plusz még hűséges is..


kb ennyi:) amúgy köszi.

2014. máj. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Szóval ez olyan ideál a részedről, ugye? (szőke haj, kék szem + a nyerő személyiség)

Nincs ezzel baj, ha meg össze is jött, az meg pláne. :)

2014. máj. 23. 21:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!