Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol és hogyan kellene keresnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan kellene keresnem egy érettebb nőt (30-40), aki bevezetne a szex rejteltemeibe és lehetne a szextanárnőm? 23/F

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok sajnos.:S A huszonéves lányoknak meg herótjuk van az ilyen fiúktól. Elvileg egy érettebb nővel ebben a témában csak nyerhetnék. Vagy rosszul gondolom?
2009. dec. 29. 10:22
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Hagyjuk ne is írjatok már semmit! Ez volt az utolsó remény, de tévedtem.:S
2009. dec. 29. 11:23
 12/23 A kérdező kommentje:
*reményem
2009. dec. 29. 11:23
 13/23 anonim ***** válasza:

Én nem értem, miért ez volt az utolsó reményed? :-o


Miért nem próbálkozol a saját korosztályodból (vagy kicsit alatta) visszahúzódó, csendes, valószínűleg szűz, vagy kevés kapcsolaton átesett lányoknál?


Na mind1, biztatásképpen leírom a történetem. 24 éves voltam, amikor az akkor 25 éves barátomat megismertem. Minden rendben ment, teljes volt az összhang, egymásba szerettünk, stb. ahogy lenni szokott. Az első éjszakánál derült ki, hogy szűz. Nem szólt nekem előtte róla, magamtól jöttem rá. A mozdulatokból, reakciókból stb. simán rájön az, akinek már van szexuális tapasztalata. Nem mondtam neki, hogy rájöttem, mert akkor teljesen magába fordult volna, elvégre egy fiúnak nagy szégyen a mai világban, hogy annyi idősen még szűz. Én megértettem, tudtam mennyire szar családból származik, milyen lelki problémái vannak (voltak), meg azt is, hogy mennyire elítéli a felszínes emberi kapcsolatokat, sokat beszélgettünk róla előtte. Nagyon okos, értelmes, hiperérzékeny ember, ugyanakkor zárkózott és csendes is (mint a nagyon értelmes emberek általában :)), mellesleg tök jól néz ki, egy csomó lányt elhajtott, akik akartak tőle valamit, mert nem találta őket igazinak. Ezt nem csak bemesélte nekem, mert én magam is találkoztam és beszéltem ezek közül a lányok közül kettővel. Szóval nem mondtam neki, hogy rájöttem, hogy szűz, hanem csak szépen elmondtam, mit csinált rosszul, és hogy hogy csinálja. Legközelebb már jól csinálta. Úgy, hogy azt hitte, hogy nem tudom, hogy szűz volt, sokkal gyorsabban tanult, mintha megmondtam volna neki. Kb. egy, másfél év múlva tudta csak elmondani, hogy ő akkor még szűz volt. Mondtam neki, hogy én ezt tudtam. Meglepődött, de ugyanakkor meg is könnyebbült. Végülis nem csapott be, mert azt sem mondta, hogy nem szűz (csak én feltételeztem még az első együttlét előtt). Még mindig együtt vagyunk, tök jó a kapcsolatunk, szeretjük egymást, 4 éve együtt élünk, van közös lakásunk, hamarosan esküvő. Most vagyok 29 éves.

2009. dec. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Gratulálok Neked! Tényleg.:)
2009. dec. 29. 11:45
 15/23 A kérdező kommentje:
Egyébként igen az vagyok! (Amiket írtál a kommented elején.)
2009. dec. 29. 11:48
 16/23 A kérdező kommentje:
Már mint Én is olyan vagyok, amilyen "lány típust" írtál, csak félre olvastam.:D
2009. dec. 29. 11:49
 17/23 anonim ***** válasza:
Elsőre talán undorítónak tűnhet, de elmehetsz egy prostihoz. Komolyan. Fogd fel úgy, mint egy látogatást a fogorvosnál, megszabadít valamitől, ami zavar és idegesít. Nem útszéli cigánylányokra kell gondolni, ha szétnézel a neten, találsz normálisat és igényeset a városodban valószínűleg. A lakásában fog fogadni, valószínűleg szexi ruhában, odaadod a pénzt és megbeszélitek, hogy mit szeretnél. Őt abszolút nem fogja érdekelni a bénázásod, te meg túlesel a dolgon. Ha okos, normális a nő, valószínűleg egy életre szóló élménnyel ajándékoz meg. Ha ennyire idegesít a dolog és aláássa az önbizalmadat, én bizony nem késlekednék sokáig.
2009. dec. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Ezen már Én is gondolkodtam, de a fizetni a szexért dolog, meg a prostituált hoz menni, mindig visszatartott. De ha nem teszek semmit a helyzet nem változik. Tudnál ajánlani egy oldalt?
2009. dec. 29. 12:02
 19/23 anonim ***** válasza:

Na, alig találtam meg újra a kérdésed. Átrakták másik kategóriába. A 29 éves vagyok, aki a történetet írta.


Nehogy prostihoz menj! Ha érzékenyebb lelkű vagy, tutira kikészülsz tőle. Az csak bizonyos típusú pasiknak jön be. Próbáld inkább elérni, hogy egy lány szerelmes legyen beléd (meg persze Te is belé)! Akkor le fogja sza.rni, hogy szűz vagy! Tényleg így van, mondom, én átéltem. Udvarolj neki, vigyél virágot, beszélgess vele sokat, nem kell egyből ágyba menni. Aztán ha már pár hónap múlva arra kerül a sor, nem fog számítani a szüzességed. Nem kell egyből ezzel indítani az ismerkedést, ha felmerül a kérdés, lehet terelni, hogy ne egyből derüljön ki. Később meg még lehet, hogy örülni is fog neki a lány (már ha tényleg beléd szeret).


Ja, és még 1 valami biztatásnak: itt a szex-szerelem témakörben, volt egy hapsi, aki 31 évesen is szűz volt (szóval fel a fejjel). Szerintem sokkal többen vannak, akik 20-25 között vesztik el, mint gondolnád. Csak a társadalmi nyomás miatt egyik sem meri bevallani, és mindegyik kamuzik valamit. Szerintem egyáltalán nem kilátástalan a helyzeted.

2009. dec. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Erre csak annyit tudok mondani, hogy a nőknek igenis nagyon sokat számít, hogy képben legyél szex terén és tudjál teljesíteni, tudd kielégíteni. Képzeld csak el a szitut, hogy hónapokig jártok egy lánnyal, dúl a l'amour, aztán lefekszetek egymással és a lány óriásit csalódik benned, mert az ágyban egy nulla voltál. Hidd el, akármennyire is szeretett addig, ez nagy problémát fog jelenteni neki. Sokkal-sokkal több szenvedéstől kíméled meg magad, ha elmész "gyakorlópályára" egy prostihoz, aki megtanít az alapokra, hogy amikor már élesben megy a dolog azzal, akit szeretsz, magabiztos legyél.
2009. dec. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!