Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, volt már, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már, hogy egy elszalasztott pasit megbántatok, akár évek múltán is?

Figyelt kérdés
Lányok, volt már, hogy egy elszalasztott pasit megbántatok, akár évek múltán is? Ha valakinek van kedve, részletezheti is
2014. máj. 18. 23:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
7 éve bánom...
2014. máj. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Volt, de úgy tűnik visszatért tavaly:DD
2014. máj. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

volt igen, mai napig bánom, lassan 4 éve.

És te, kérdező? Mióta érzed, hogy ő lett volna az igazi?

2014. máj. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Volt, de csak 6 hónapja :)

Egy egyetemi bulin találkoztunk, elbeszélgettünk, majd hirtelen rám talált a baráti társaságom (akikkel mentem), ezzel egyidejűleg az ő haverjai is megjelentek, elszakadtunk egymástól és a zenétől nem hallottuk egymás vezetéknevét jól XD Ha 10-15 perc múlva találtak volna rám a többiek, akkor lehetett volna valami, de így csak egy kellemes emlék egy pici csalódottsággal.

2014. máj. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

oké, de ki fogtok röhögni...

velem egy időben eléggé rosszul bántak a pasik. Könnyen megkapható, naiv rib.anc voltam, volt hogy én próbálkoztam pasiknál, átlag 1 hónapig tartó kapcsolataim voltak, majd kitettek minden kamú indokkal. Miután egyik nagyon jól megszivatott (két hétig tartott, majd egy másik lány miatt dobott), hónapokig tartott összeszedni magam, de változtattam. Nekem, mint minden nőnek, nem ez, nem igy kell.

De sajnos még nem eleget. Többet nem futottam pasik után, inkább ők küzdjenek értem. Majd jött valaki, aki mostmár látom, teljesen más volt: vállalt volna a "cafka" múltammal együtt. Sose hozott még nekem virágot senki, és úgy mondta, hogy neki ilyen lány kell, majdnem sirtam. Talán akkor volt az, hogy életemben először nem valami kelléknek éreztem magam. De nem fogadtam el, mert nem tudtam barátnál jobban szeretni. Akkor azt mondta, újra meg fogja próbálni, mert nem győztem meg, és igen, 3 hónap múlva ismét. Elmondta, hogy mindennap gondol rám, én meg megint majdnem sirtam ettől. De csak ugyanezt mondhattam.

Persze közben álmodoztam olyasvalakiről már 1 éve, aki soha semmit nem tett volna meg értem. Majd nemsokkal utána egyik napról a másikra engedtem be egy pasit az életembe (tehát megismertem ma, csók másnap), mint azelőtt. A pasis kisugárzásnak nem tudtam ellenállni.

És ennek már 2 éve, talán most 30 évesen felnőttem. Nemegyszer szóltak meg a viselkedésem miatt azelőtt. Tisztában vagyok vele, hogy akkor nem tudtam szeretni őt, de mégis, innen már úgy látom, meg kellett volna adni neki a lehetőséget, hátha kialakult volna valami.


De inkább most ti irjatok

2014. máj. 18. 23:46
 6/7 anonim ***** válasza:
hát ezek szerint mégse sikerült megadnia amire vágytál nem?
2014. máj. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én csak max 1-2 napig bánom,de az nem is szól ilyen nagyobb érzelmekről,csak max annyi,hogy pl buliban nagyon megtetszik,de nem merek kezdeményezni:D

Nyilván,ha valakit direkbe "elszalasztok",akkor annak oka van és ezt elfogadom,így nincs min bánkódnom.

Mondjuk tavaly nyáron találkoztam egy pasival,aki az én társaságomba tartozó egyik faszi ismerőse volt,nagyon megfogott. Nyugodtnak,szerénynek tűnt,de mégis nagyon helyes pasi volt. De akkor még volt barátom,így nem is nagyon flörtöltem vele. Néha eszembejut,hogy basszus,miért nem beszélgettem legalább vele pár szót.

2014. máj. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!