Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek mennyire lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mennyire lenne kínos, ha a kiszemelt lány helyében lennétek?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm bemutatott az egyik lány ismerősének,mert úgy gondolta,hogy összeillünk.A gond csak a következő.6 évvel fiatalabb nálam a lány és eddig egyszer találkoztunk,de azóta is beszélünk facebook-on és tervezzük a következő találkát és arra gondoltam,hogy vinnék a lánynak egy szál virágot,vagy valami apróságot.

Szerintetek ez így nagyon gáz?

Attól félek,hogy nem úgy tekint rám,mint ahogy én ő rá és esetleg nem akar tőlem semmit,csak barátkozni.


24/F


2014. máj. 18. 17:04
 1/2 anonim válasza:

Szia, szerintem valószínűleg ő is úgy néz rád, de ha nem vagy biztos akkor pár találka után le fog esni mi is ez.

Szerintem vigyél neki csokit, vagy célozgass kérdésekkel, amikből kiderül

2014. máj. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És egy találkozás után nem tűnök majd túl tolakodónak azzal az ajándékkal,amit tervezek neki?Azt nem akarom leírni,hogy mi lenne az,de nem drága,csak inkább időt kell ráfordítanom.
2014. máj. 18. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!