Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasi vagyok, nagyon sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasi vagyok, nagyon sok fájdalom van bennem, milyen szakemberhez forduljak?

Figyelt kérdés

lehet, hogy "mentális probléma" témakörbe tartozik.

Nos, 26 éves vagyok, és soha nem volt senkim. A középiskolában csak fiúk voltak. Főiskolán 95% pasi. Persze voltak futó dolgok, buliban, megismertem, de többet nem láttam a lányt.

És volt 3 nagyon komoly, beteljesületlen egyoldalú szerelmem. Én ilyenkor mindig irigy vagyok a lányokra: ők megtehetik, hogy kicsit nem foglalkoznak a dolgokkal, elmennek buliba, majd a pasik jönnek - én mint pasi, nem tehetem meg. Tudom, nem szabad görcsölni, tudom, úgy kell ilyen helyre menni, hogy szórakozni - 2 éve igy csinálom, mégis csak ezek jöttek össze. Ha itthon ülök, és cseszek rá, akkor sem sikerül. Ha elmegyek, akkor meg görcsölök.

Valakinél fél évig próbálkoztam: virág, udvarlás, nemfoglalkozokvele korszak, barátként megmaradtam... majd végül pénteken jött valaki, és szombaton máris csók volt.

Ez csak töredéke, le se tudom irni, milyen fájdalmaim vannak, de azt hiszem, egyedül már nem tudom feldolgozni. Üresnek érzem magam, nem tudom hova menjek, mit csináljak, nagyon nehéz újrakezdeni. Nem az volt a baj, ha nem sikerült, hanem az, hogy LEHETŐSÉGEM nincs az életben valahogy, hol vannak a 20-25 körüli lányok? Szórakozóhely nem jó, salsa buli nemjó, társkereső nemjó, utcán leszólitás nemjó... És csak azt látom, hogy mindenki másnak sikerül, házasodnak... Milyen szakemberhez lehetne ezzel fordulni?


2014. máj. 18. 13:48
 1/10 A kérdező kommentje:
+ hova menjek: tudom, táncklubok. 30 felettiek mindig
2014. máj. 18. 13:49
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagyon fogós kérdés. Talán pszichiáter.
2014. máj. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Küld magadról képet privátban. Hol lax?

Nem pszichológusra van szükséged, hanem stylistra! Az első benyomás a fontos. Úgy jelensz meg hogy a csajok felfigyelnek rád, vagy mint egy szürke kisegér?

Ha főiskolára jártál hülye nem lehetsz. Azzal nincs gond.

2014. máj. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem küldök :) nem önfényezésből, nem vagyok csúnya, sportoltam is mindig, tehát kinézek valahogy - még ha állitólag a külső nem számit. Átlagosan jelenek meg, nem szürke kisegérként, bár kommunikációt nehezen kezdeményezek. Az önbizalmammal sincsenek gondok, de ne nézzük ilyen feketén-fehéren, mert mégis van párja mindenkinek, aki nagyon messze van a tökéletestől, annakis...
2014. máj. 18. 14:00
 5/10 anonim ***** válasza:

pszichológus,pszichiáter.Próbálkozz meg összebarátkozni egy nőcsábász sráccal akire tapadnak a csajok.Hátha segít,ad pár tanácsot,megmutatja a fogásokat,hogy érdekes legyél. Nézd meg az őrült dilis szerelem című filmet.Tanulságos.

" A nőről kérdezz.Bókolj,Sosem magadról beszélj.Ha nem kérdezi akkor ne beszélj gyerekről családról,csalódásokról,kapcsolatokról.Legyél laza és szellemes.Hívd meg egy italra,még akkor is,ha nem kér.Legyél magabiztos,érezze hogy őt akarod,és nem csak valakit.Vágass tendi hajat,öltözz vállalhatóan,a bizonytalanságodat inkább magabiztossággal leplezd."


Mai világban nem foghatod a génekre,élethelyzetre. Húzd ki a fejed a homokból,hogy várod a nagy őt..tegyél érte.Tekints erre úgy,mint egy szükséges rosszra.Zárd le,ezért menj a fent említett szakemberek egyikéhez.Majd ő meghallgat,kikupál,feljavít.Legyél sikeres a munkádban,mindegy mit csinálsz..az magabiztosságot ad.Egy helyretett lelkivilág,kellő határozottság,kellő szellemesség..és ez már kellően férfias,még ha nem is vagy egy adonisz.DE : előnyösen lehet öltözni,és lehet vagányabb frizurát hordani.Nem kell hogy látszódjon ami volt.Költözz el,vagy valami..utazz..csak van valahol hozzád illő lány.Aki az igazi lesz,azzal úgyis spontán fogsz megismerkedni.

2014. máj. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Bakker ecsém! Figyumááá! Én pl csúnya vagyok. Küldök is fotót hogy elhidd! És mindig volt csajom. 18 éves korom óta! Sőt. Én vagyok az, aki után utánafordulsz, hogy ennek az fickónak hogy lehet ilyen csaja?

Hát tudod. Én nem vagyok beszari. Oda merek menni a lányokhoz és nyomom a hófehér Jaguáros dumát! És bejön! És nem pic.sák voltak a csajaim. Mind intelligens értlemes lány, vagy főiskolára jártak, vagy diplomájuk volt!

Minden csajom azt mondta, hogy nem fordult volna meg utánam a buszmegállóban. És mégis.

Csak az első randi nehéz utána már nyeregben vagyok. Onnantól tuti viszem a csajt.

Hozzáteszem egész életemben nem hagyott még el csaj. Mindig én dobtam őket!


Tehát. A megnyilvánulásodból kiderül, hogy BE VAGY FORDULVA! Kinek kell egy ilyen pasi? Ha még jól is nézel ki akkor? Humor? Ha én jól néznék ki akkor az összes csajnak vége lett volna!


Ébresztő Csipkejózsika! A fent leírtak alapján álljál hozzá! Alaptézis: MINDEN NŐ ENGEM AKAR. CSAK VALAKI MÉG NEM TUDJA!

2014. máj. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%

"Ha főiskolára jártál hülye nem lehetsz. Azzal nincs gond."

Pedig a diplomások közt van a legtöbb életképtelen, 0 érzelmi intelligenciás egyén!

2014. máj. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

pszichológus első körben, biztosan tud segíteni.

mondjuk szívesen megnézném egy hetedet, hogy mit csinálsz, mikor állítólag csajoznál...

2014. máj. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 22L ***** válasza:
Hát...én sem tom hogy akkor mi lehet a baj ..és ha ennyire nem megy ''élőben''akkor társkereső oldalak???próbáltad már??
2014. máj. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
utolsó: az alapvető gond az volt idáig, hogy nem nagyon lehetett kihez orientálódni - és innen teljesen mindegy a kinézetem, vagy a hozzáállásom! Középiskolában nem volt lehetőség, munkahelyen nincs lehetőség, olyan társaság se jött össze. Társkeresők? Igen, kipróbáltam, de nem lövöm le a poént, keress itt a véleményekről.
2014. máj. 18. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!