Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek biszexualis oldalakat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek biszexualis oldalakat? En is az vagyok, van it meg olyan lany aki mondjuk beszelgetne?

Figyelt kérdés
Ismertek so es ingyenes biszexszualis vagy leszbikus oldalakat?mar egy csomot probaltam de meg mindig semmi.van it mondjuk olyan lany aki leszbikus vagy biszekxualis es kicsit nyitot es beszelne velem?en egy 15 eves lany vagyok ha talan valami meg erdekel irj uzit vagy e-mailt ide.: pocokvirag@indamail.hu
2014. máj. 16. 20:17
 1/1 anonim válasza:

szia

bi vagyok

2014. okt. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!